Sporta ziņas

Pasaules blakusvāģu čempionāta desmitais posms Stelpē

Sporta ziņas

Līdz Tokijas olimpiskajām spēlēm jau nedaudz mazāk par gadu

Latvijas čempionāts vieglatlētikā

Rastorgujevs Latvijas čempionātā vieglatlētikā 3000 metrus noskrien kā piektais ātrākais

Latvijas čempionātā vieglatlētikā, kas risinās Ogrē, 3000 metru distancē vīriešiem biatlonists Andrejs Rastorgujevs izcīnīja piekto vietu, uzvaru izcīnīja Uģis Jocis, liecina organizatoru informācija.

Rastorgujevs distanci veica astoņās minūtēs un 53,91 sekundē, bet Latvijas čempions Jocis – astoņās minūtēs un 23,49 sekundēm. Biatlonists pēc finiša LTV atklāja, ka pats pieļāvis taktisku kļūdu, skrienot pēdējo apli. Dāmām pirmā ar deviņām minūtēm un 38,24 sekundēm bija Agata Strausa.

Godalgas svētdien sadalītas arī citās vieglatlētikas disiplīnās. Sieviešu tāllēkšanā uzvarēja Lauma Grīva, labākajā mēģinājumā aizlecot 6,36 metrus tālu un par septiņiem centimetriem pārspējot māsu Māru. Vīru konkurencē ar 7,71 metru uzvarēja Jānis Leitis.

Vidējo distanču skrējēja Līga Velvere uzrādīja augstvērtīgāko rezultātu čempionāta otrajā dienā, 800 metru distanci veicot divās minūtēs un 3,82 sekundēs, bet vīriešiem šajā distancē uzvarēja Oskars Bambals, kurš finišēja pēc vienas minūtes un 52 sekundēm.

Sprintere Sindija Bukša 200 metros finālā finišēja pēc 23,48 sekundēm un izcīnīja zeltu, bet kungiem ātrākais ar 21,16 sekundēm bija Artūrs Pastors, kurš laboja personīgo rekordu. Bukša gan par rezultātu nebija priecīga, atklājot, ka viņu "nogalinājis" karstums.

400 metru barjerskrējienā triumfēja Maksims Sinčukovs, veicot distanci 51,09 sekundēs, un Anna Radava uzrādot laiku minūte un 0,291 sekundes. 10 000 metros pārāks bija Dmitrijs Serjogins un Karīna Helmane-Soročenkova.

Kārstlēkšanā vīriešiem uzvarēja Mareks Ārents, bet dāmām – Ildze Bortaščenoka. Vesera mešanā vīriem  uzvaru izcīnīja Igors Sokolovs, kurš rīku raidīja 64,91 metra tālumā, bet dāmām ar 48,16 metriem triumfēja Kristiāna Poļakova. Diska mešanā dāmām labākā bija Dace Šteinerte, kuras rezultāts bija 51,44 metri, bet vīriem ar 47,16 metriem pārākais bija Dāvis Oliņš.

3000 metru kavēkļu skrējienā vīriem ātrākais ar deviņām minūtēm un 26,43 sekundēm bija Alberts Blajs, bet sievietēm nepŗspēta ar 11 minūtēm un 55,01 sekundi palika Solveiga Ozola-Ozoliņa.

4x400 metru stafetē vīru konkurencē uzvarēja Liepājas četrinieks Gints Drigulis, Iļja Petrušenko, Dmitrijs Ļašenko un Maksims Sinčukovs, kuri finišēja pēc trim minūtēm un 12,79 sekundēm, bet dāmām pirmās bija Patrīcija Sarmule, Agita Švetere, Daira Deičmane un Viktorija Osipenko, kuras finišēja pēc trim minūtēm un 54,94 sekundēm.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vieglatlētika
Sports
Jaunākie
Interesanti