Rīta Panorāma

Festivāls «HYPERTOWN»

Rīta Panorāma

Laika ziņas

Intervija ar LVS prezidenti Inetu Radēviču

Radēviča: Atjaunoto Daugavas stadionu «Rīgas kausi» iesvētīs ar aizraujošām sacensībām

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 5 gadiem.

Latvijas vieglatlētikas savienības (LVS) prezidente Ineta Radēviča piektdien „Rīta Panorāmā” norādīja, ka ir pārliecināta, ka „Rīgas kausi” otrdien sagādās pienācīgas iesvētības atjaunojam Daugavas stadionam.

Daugavas stadiona oficiālā atklāšana paredzēta pirmdien, bet jau dienu vēlāk to iesvētīs „Rīgas kausu” sacensības. „Atjaunošana notiks trīs posmos, un pašlaik ir pabeigts tikai pirmais posms, kas ir tribīnes,” skaidroja Radēviča. „Skrejceļš ir notīrīts un gatavs sacensībām, bet tas jau vēl nav jauns,” viņa skaidroja, ka jauno skrejceļu uzstādīs nākamgad.

Katru gadu „Rīgas kausi” pulcē ne tikai labākos sportistus no Latvijas, bet arī dažādus titulētus viesus. Lai gan iepriekš neatjaunotajā stadionā bija jāuzņem atlēti, kas pieraduši startēt labākajos stadionos, Radēviča norādīja, ka mums nav bijis, ar ko kaunēties, jo arī pasaules spēcīgākajās sacensībās bijuši daudz un dažādi trūkumi. „Dažreiz Dimanta līgā ir tā, ka ūdeni pat nepiedāvā, nav iesildīšanās laukums – tu vienkārši ieskrien mežā un esi gatavs,” viņa stāstīja.

„Es priecājos, ka šogad atbrauks ļoti labi sportisti, arī Eiropas čempionāta medaļnieki, tad mēs skatīsimies viņu atsauksmes, tad jau nākamajā gadā, kad vēl skrejceliņu atjaunos, vispār mēs top atlētus varēsim aicināt,” pozitīvi noskaņota, teica Radēviča.

„Rīgas kausos” allaž startē labākie Latvijas sportisti, kas var jau sezonas sākumā pārliecināties, kādā formā viņi ir.  Tāpat sacensības atjaunotajā stadionā un savu skatītāju priekšā var palīdzēt izpildīt gaidāmā Eiropas čempionāta normatīvus.

„Manuprāt, jau vēsturiski lielākās intrigas ir šķēpmešanā gan vīriešiem, gan sievietēm,” teica Radēviča. Īpaši aizraujoša solās būt sieviešu šķēpmešana, kur Latvijas labākās sportistes sacentīsies ar pasaules top atlētēm. „Ļoti interesantas sacensības būs, ” pārliecināta bija LVS prezidente.

Pirmo reizi „Rīgas kausi” tika sadalīti 1962. gadā. Sacensības vidēji pulcē līdz 150 dalībniekiem, rekordskaits tika sasniegts 2006. gadā, kad piedalījās 162 atlēti.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti