Prokopčuka gatavojas Eiropas kausa sacensībām un par olimpisko Rio plānus vēl nekaldina

Latvijas titulētākā maratonskrējēja Jeļena Prokopčuka pēc treniņu posma Portugālē gatavojas jūnija sākumā paredzētajai Eiropas kausa izcīņai 10 000 metru skrējienā, bet skaidra plāna par 2016.gada Riodežaneiro olimpiskajām spēlēm sportistei vēl nav. Prokopčuka Latvijas Radio pastāstīja, ka pašlaik olimpiskais starts nav viņas plānos, tomēr gala lēmums vēl nav pieņemts.

Pērn jūnijā Prokopčuka Latvijas izlases sastāvā piedalījās Eiropas komandu čempionātā, kur skrēja 5000 metrus, kā arī augustā startēja Eiropas čempionātā, kur veica 10 000 metru distanci. Arī šogad Prokopčuka plāno skriet stadionā, jo tas labvēlīgi ietekmē sportisko formu maratoniem.

Atkarībā no šogad 6.jūnijā Sardīnijā sasniegtā rezultāta Eiropas kausa izcīņā Prokopčuku ģimene domās par nākamajiem sezonas plāniem. Prokopčuka šogad jau skrēja Osakas maratonā, kur finišēja otrā, bet vēlāk, gatavojoties sezonas turpinājumam, viņa trenējās Portugālē.

Jeļena un Aleksandrs Prokopčuki par gatavošanās stadionos noderību

  Prokopčuka atzina, ka pašlaik par startu Rio var tikai sapņot. Olimpiskajās spēlēs būs Prokopčukai nepatīkams un augstam rezultātam nelabvēlīgs karsts klimats. Prokopčuka kā sapni apsver iespēju, ka varētu noskriet olimpisko maratonu un beigt karjeru, tomēr par savu mērķi vieglatlēte pašlaik to neuzskata.

  Par ļoti svarīgu Prokopčuka uzskata visu aspektu izvērtēšanu, un sportiste plāno konsultēties ar kompetentiem speciālistiem, kas varētu sniegt padomus, kā samazināt karstuma nelabvēlīgo ietekmi. Taču Prokopčuka rēķinās, ka sava organisma fizioloģiju izmainīt viņa nevar.

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Vieglatlētika
  Sports
  Jaunākie
  Interesanti