Pasaules čempionātu vieglatlētikā pārceļ uz 2022.gada jūliju

Nākamais pasaules čempionāts vieglatlētikā risināsies 2022.gadā ASV pilsētā Jūdžinā no 15. līdz 24.jūlijam, trešdien paziņoja starptautiskā vieglatlētikas jumtorganizācija "World Athletics". 

Sākotnēji pasaules čempionāts bija paredzēts 2021.gadā no 6. līdz 15.augustam, tomēr "World Athletics" nekavējās sacensībām noteikt jaunu norises laiku, jo koronavīrusa pandēmijas dēļ uz 2021.gada vasaru tika pārceltas Tokijas olimpiskās spēles. 

"World Athletics" informēja, ka par pasaules čempionāta norisies jauno laiku vienojās pēc plašām diskusijām ar visu iesaistīto pušu pārstāvjiem. Tikai trīs dienas pēc pasaules čempionāta noslēguma Birmingemā, Lielbritānijā, paredzēts Britu Sadraudzības spēļu starts. Pasaules čempionāta organizatori piekrita savu pasākumu sarīkot trīs nedēļas agrāk, lai vienlaicīgi nenorisinātos arī kalendārā nemainīgu vietu saglabājušās Britu Sadraudzības spēles. 

Savukārt pieteikšanos 2023.gada "World Athletics" sērijas sacensību rīkošanai atlika līdz 2020.gada novembrim.

Dienu iepriekš "World Athletics" informēja, ka Tokijas olimpisko spēļu kvalifikācijai atbilstošos rezultātus ieskaitīs tikai sacensībās, kas notiks ne agrāk kā 1.decembrī. Starptautiskajā vieglatlētikas jumtorganizācijā uzskata, ka koronavīrusa pandēmija ir pārāk smagi ietekmējusi sportistu plānus, lai viņi jau vasarā varētu pilnvērtīgi sacensties.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vieglatlētika
Sports
Jaunākie
Interesanti