Ozoliņa-Kovala: Jutu, ka metiens būs labs

Starptautiskajās sacensībās vieglatlētikā "Rīgas kausi" viena no galvenajām balvām tika šķēpmetējai Sintai Ozoliņai-Kovalai.

Viņa aizvadīja teicamu metienu sēriju, tālākajā no metieniem sasniedzot personisko rekordu un šķēpu raidot 64 metru un 38 centimetru tālumā. Vel divos mēģinājumos Ozoliņa-Kovala šķēpu raidīja tālāk par 60 metriem (62,52 un 60,54), bet pēdējā, sestajā metienā viņa šķēpu raidīja 64,07 metrus.

Tika arī izpildīts pasaules čempionāta A normatīvs, turklāt sasniegtais rezultāts tikai par 13 centimetriem atpaliek no Madaras Palameikas Latvijas rekorda.

Otrā palika Viktorija Sudaruškina no Krievijas, kuras rezultāts bija 60,60 metri, bet trešo vietu ieņēma Ukrainas šķēpmetēja Anna Hacko ar 59,46 metrus tālu metienu. Tūlīt aiz goda pjedestāla palika Līna Mūze, kuras labākais metiens bija 58,59 metri.

Pēc starta Ozoliņa-Kovala bija gandarīta par paveikto un uzteica arī skatītāju lomu emociju uzturēšanā:

„Nojausma bija kaut kāda. Pat taurentiņi lidoja vēderā. Jutu, ka kaut kam labam jābūt, varbūt personiskajam rekordam; taču necerēju, ka izpildīšu A normu. Sajūtas norādīja uz to, ka [rezultātam] jābūt, jo ir konkurence, ir fantastiskas sacensības - šajā atmosfērā nevar nemest.

Mēs ar trenerīti esam visu izplānojušas, it kā tāpat kā līdz šim visi plāni, taču dažas niansītes pamainītas - ēdienkartē, tehnikā, dzīvesveidā. Tomēr latviešu acu klātbūtnē mest ir patīkami un pacilājoši!”

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vieglatlētika
Sports
Jaunākie
Interesanti