Misānam cerības uz labu rezultātu Eiropas čempionātā vieglatlētikā telpās

 Serbijas galvaspilsētā Belgradā šodien noslēgsies Eiropas čempionāts vieglatlētikā telpās, kur Latvija pārstāvēta ar pieciem sportistiem. Četriem no viņiem sacensības jau beigušās, atlicis vien Elvija Misāna starts trīssoļlēkšanas sacensību finālā.

(papildināts viss teksts)

Kopumā ņemot, sacensības Belgradā Latvijai izvērtušās ne tik sekmīgi, lai arī uzrādītie rezultāti kvalifikācijā bija samērā daudzsološi. Piektdien kārtslēkšanas disciplīnā Mareks Ārents pārvarēja 5,60 metru augstumu un ieņēma dalītu astoto vietu, atkārtojot savu labāko sasniegumu Eiropas čempionātos telpās.

Sprintere Sindija Bukša nesasniedza pusfinālu 60 metru distancē, savukārt kvalifikācijas sacensībās augstlēkšanā Jānis Vanags starp 19 dalībniekiem ieņēma 16.vietu.

Vēlāk līdz finālam 800 metru distancē netika Līga Velvere . No trešās vietas, kas būtu devusi vietu finālā, Latvijas sportistei pietrūka 0,33 sekunžu. Vēlāk viņa tika pat diskvalificēta par sava skrejceliņa iekšējās robežas pārkāpšanu. Līdz ar to Velvere čempionātu noslēdza 12.pozīcijā.

Neveicās tāllēkšanā arī Elvijam Misānam - finālā viņs palika bez rezultāta.

Pēc sestdienas Latvijas sportistu ne tik veiksmīgajiem startiem Belgradā Latvijas izlases sportisti, treneris Visvaldis Lācis, izlases direktors Dmitrijs Jurkēvičs sēdās kopīgi pie maltītes un ar 2011. gada pasaules vicečempioni un olimpieti, bijušo tāllēcēju, tagad “Sporta Studijas” žurnālisti Inetu Radēviču apsprieda sportistu paveikto.

“Ko esi iemācījies kopš Latvijas čempionāta līdz Eiropas čempionāta beigām?” šādu jautājumu izlases treneris Lācis uzdeva augstlēcējam Jānim Vanagam, kurš starp 19 dalībniekiem Eiropas čempionātā ieņēma 16.vietu.

“Vieglatlēts ir viegls, nedrīkst pierīties, nedrīkst piedzerties,” tā jokojot atbildēja Vanags, pēc brīža jau piebilstot, ka dalība čempionātā ir devusi pieredzi, kas būs vajadzīga nākamajiem mačiem. Vanags neslēpa, ka pirms tam domājis – pamest sportu vai turpināt, bet dalība Eiropas čempionātā vieglatlētikā telpās devusi stimulu turpināt sportot.

Savukārt par Līgu Velveri, kura 800 metru distancē netika līdz finālam un ierindojās 12. pozīcijā, izteicās Lācis: “Domāju, ka Līga pēdējos divos mēnešos, pirmkārt, ir pierādījusi pati sev, ka viņa ir konkurētspējīga ar labākajām Eiropas sportistēm. Viņa ne ar ko neatpaliek. Jāturpina trenēties, jāmeklē līdzekļi, lai turpinātu.”

Savukārt Jurkevičs pēc sestdienas vieglatlētu startiem atzina: “Nav tā laimīgākā diena, bet tā ir sportā – augšā un lejā.” Viņš izteica cerību, ka svētdien Latvijai labāk veiksies. Svētdien Elvijs Misāns startēs trīssoļlēkšanas finālā, kas sāksies plkst. 17.04. Tiešraide no Belgradas jau no plkst. 16.40 LTV7.

 

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vieglatlētika
Sports
Jaunākie
Interesanti