«Maxima Latvija» bērnu vieglatlētikas un hokeja attīstībā ieguldīs 200 tūkstošus eiro

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 5 gadiem.

Mazumtirdzniecības tīkls „Maxima Latvija” bērnu vieglatlētikas un hokeja attīstībā šogad ieguldīs aptuveni 200 tūkstošus eiro, liecina Latvijas hokeja federācijas informācija. Šāds atbalsts palīdzēs pilnveidot bērnu un jauniešu sporta infrastruktūru un treniņu procesu, lai tie būtu aizraujoši un inovatīvi, kā arī saistošāki bērniem un viņu ģimenēm.

Otrdien līgumu parakstīja „Maxima Latvija” vadītājs Andris Vilcmeiers, Latvijas Vieglatlētikas savienības prezidente Ineta Radeviča un Latvijas Hokeja federācijas prezidents Aigars Kalvītis.

„Uzsākot šo sadarbību ar abām organizācijām, mēs iestājamies par veselām un aktīvām ģimenēm,” teica Vilcmeiers. Viņš arī skaidroja, ka cer - tas palīdzēs uzlabot bērnu veselību, mērķtiecību un sekmes mācībās.

Tikmēr Kalvītis uzsvēra, ka jauniešiem jāsāk koncentrēties mērķiem jau 16 gadu vecumā. „Programma ietver vispārējās izglītības rezultātu sekmēšanu – jauno hokejistu mācību rezultātu izvērtēšanu, citu pēcskolas aktivitāšu veicināšanu, lai paplašinātu bērnu interešu loku un skatījumu uz lietām,” viņš piebilda.

„Programmas mērķis ir radīt prieku, aizrautību un interesi bērnos un jauniešos, nodarbojoties ar vieglatlētiku,” teica Radeviča, norādot, ka vieglatlētika attīsta prasmes, kas var noderēt visas dzīves garumā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti