Maratonists Žolnerovičs finišē 12.vietā Eiropas čempionātā

Latvijas rekordists maratonā Valērijs Žolnerovičs svētdien Cīrihē izcīnīja 12.vietu Eiropas čempionātā, liecina organizatoru informācija. Sacensību pēdējā dienā vēlāk startēs vēl trīs Latvijas vieglatlēti.

Žolnerovičs finišu sasniedza pēc divām stundām, 15 minūtēm un 56 sekundēm. Par Eiropas čempionu kļuva itālietis Daniele Meuči ar rezultātu divas stundas, 11 minūtes un astoņas sekundes. Sudraba medaļnieks polis Jareds Šegumo viņam zaudēja 52 sekundes, bet vēl par 15 sekundēm lēnāks bija bronzu nopelnījušais Aleksejs Reunkovs no Krievijas.

Distances vidū Žolnerovičs bija 28.vietā un skrējiena turpinājumā pakāpeniski pozīcijas uzlaboja, tomēr līdz pirmajam desmitniekam neaizsniedzās.

Vēlāk svētdien Ansis Brūns savā pirmajā Eiropas čempionātā startēs šķēpmešanas finālsacensībās, Poļina Jeļizarova skries 3000 metru kavēkļu distances finālā, bet kontinenta meistarsacīkšu debitants Elvijs Misāns cīnīsies tāllēkšanas finālsacensībās.