Piespēle

Futbola klubs "Metta" atsakas spēlēt Daugavas stadionā. Arī sarunas par riteņbraukšanu

Piespēle

Kaislības Futbola federācijā. Intervija ar basketbolistu Artūru Kurucu

Piespēlē - maratonskrējējs Jānis Girgensons un basketbolists Rinalds Mālmanis

Maratonists Girgensons apritē atgriezīsies ar dalību mazākās sacensībās

Vienam no labākajiem Latvijas maratonskrējējiem Jānim Girgensonam pēc gada pārtraukuma bija lieli plāni atsākt skrējēja karjeru, taču savas korekcijas ieviesa koronavīrusa pandēmija. Taču Rīgas maratonam, kam jānotiek oktobra sākumā, viņš būšot gatavs, Latvijas Radio raidījumā “Piespēle” atklāja Girgensons.

Iepriekšējo sezonu Jānis izlaida savainojuma dēļ. Iepriekšējais maratons, kuru viņš noskrēja, bija 2018. gada nogalē Valensijā. 2020. gads sportistam iesācies ar cerību, ka varēs atgriezties apritē, taču tad sākās pandēmija.

Pats Girgensons par šādu pavērsienu gan nav pārāk sakreņķējies – nākamagd ar drošu sirdi varēs startēt lielajos maratonos, bet šogad viņš liks uzsvaru uz vietējiem skrējieniem, kur būs mazāks dalībnieku skaits. Viņaprāt, visgrūtāk pārvarēt pandēmiju ir tiem atlētiem, kuri kvalificējušies uz gadu atliktajām Tokijas olimpiskajām spēlēm.

Līdz ar iepriekšējās sezonas izlaišanu Jānim mainījies arī dzīves stils – viņš ir kļuvis par treneri. Viņaprāt, jaunā paaudze varētu kļūt par līdzšinējās skrējēju spices konkurentiem, ja vien būs motivēti un atradīs arī finansējumu. Un, ja tam vēl klāt būtu arī talants, tad būtu cerības arī uz olimpiādi.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vieglatlētika
Sports
Jaunākie
Interesanti