Latvijas skrējējiem Eiropas čempionātā pusmaratonā pieticīgi rezultāti

Eiropas vieglatlētikas čempionātā, kas risinās Amsterdamā, pusmaratona skrējienā par čempionu kļuva zem Šveices karoga startējušais eritrejietis Tadese Abrahams. Savukārt Latvijas pārstāvis Jānis Viškers ierindojās 55. vietā.

Čempions Abrahams distanci veica pēc stundas, divām minūtēm un trīs sekundēm. 24 sekundes no viņa atpalika Turciju pārstāvošais kenijietis Kāns Kigens Ezbilens, bet trešajā vietā ierindojās Itālijas sportists Daniele Meuči.

Latvijas gar distanču skrējējs Viškers finišēja pēc stundas, septiņām minūtēm un 40 sekundēm.

Sieviešu konkurencē uzvaras lauri portugālietei Sārai Moreirai, kura pusmaratonu veica stundā, desmit minūtēs un 19 sekundēs. Latvijas pārstāve Agata Strausa finišēja 80. pozīcijā.