Latvijas izlases vadību iepriecina jauno vieglatlētu augstie panākumi

Vairāku vecuma grupu pasaules un Eiropas čempionātos izcīnītās medaļas ir nozīmīgs sasniegums jaunajiem sportistiem, kuriem ir iespēja kļūt par labu maiņu Latvijas vieglatlētikā, Latvijas Radio otrdien teica izlases direktors Dmitrijs Miļkevičs. 

Ar divām medaļām Latvijas vieglatlēti atgriezās no Kolumbijas, kur pagājušajā nedēļā augstlēcēja Ieva Turķe kļuva par sudraba laureāti, bet Laine Donāne izcīnīja bronzu šķēpmešanā. Savukārt Zviedrijā U-20 Eiropas čempionātā Anete Kociņa šķēpmešanā ieguva sudraba medaļu.

Miļkevičs atzina, ka šķēpmešana Latvijā ir vieglatlētikas disciplīna numur viens. Izveidoto Šķēpmetēju klubu viņš nosauca par labu risinājumu, kas pamudina jaunos sportistus pievērsties attiecīgajai disciplīnai. Miļkevičs uzskata, ka jārod iespējas veidot jaunus klubus, piemēram, skriešanā, kas pamudinātu jaunos sportistus pievērsties arī citām vieglatlētikas disciplīnām.

Izvērtējot jauno atlētu veikumu, Miļkevičs par pārsteidzošu nosauca Turķes medaļu augstlēkšanā, savukārt Kociņa apliecinājusi, ka pamatoti tika uzskatīta par galveno pretendenti uz medaļu Latvijas komandā U-20 Eiropas čempionātā Zviedrijā. 

Miļkevičs paļaujas, ka jauno sportistu gūtie panākumi liecina par labas maiņas augšanu Latvijas vieglatlētikā. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vieglatlētika
Sports
Jaunākie
Interesanti