Sporta studija

Atskats uz Latvijas izlases gaitām pasaules čempionātā

Sporta studija

Futbola tiesnesis Treimanis: VAR sistēma ir samazinājusi kļūdu skaitu

Toms Bricis apņēmies 16 nedēļās sagatavoties Rīgas maratonam

Laika ziņu vīrs Toms Bricis skrien, lai dzīve būtu interesantāka

Laika ziņu redaktors Toms Bricis ir apņēmies 16 nedēļās sagatavoties maratonam. Lai gan skolas laikā sports viņam uzdzinis alerģiju un viņš no tā visādi centies izvairīties, tagad tas ir kļuvis ar hobiju.

Bricis uz darbu dodas agri, turklāt ar velosipēdu. Lai izvingrinātu balsi, viņš skaļi dzied. Reiz tas piesaistījis arī kāda likumsarga uzmanību, domājot, ka tik agri no rīta uz velosipēda dziedāt var tikai kāds, kurš ir kunga prātā.

Toms ar sportu sācis nodarboties pirms vairākiem gadiem. Tagad treniņā skrien 20 kilometrus. Startējis arī “Stirnu bukā”, bet pirmais mēģinājums noritējis ne bez aizķeršanās – viņš sajaucis trases, un vēlāk ceļi likuši par sevi manīt.

Šogad Toms nolēmis izaicināt sevi un pieredzējušu treneru vadībā gatavojas maratonam – augusta beigās Rīgas maratonā viņš plāno noskriet pilno maratona distanci. Šobrīd viņu satrauc tikai iespējamais karstums maratona laikā.

Bricis uzskata, ka cilvēkam ir jādara kaut kas jauns, lai dzīve būtu interesantāka. Darot ierastas lietas, laiks skrien pārāk ātri.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti