Sporta ziņas

Šķēpmešanas trenere Valentīna Eiduka par Latvijas šķēpmetējiem Rio

Sporta ziņas

Palameika ar pirmo metienu kvalificējas finālam šķēpmešanā; Ozoliņai cerības zūd

Jānis Lūsis: Latvijas šķēpmetējiem jāspēj olimpiādē savu potenciālu realizēt

Jānis Lūsis: Latvijas šķēpmetējiem jāspēj olimpiādē realizēt savu potenciālu

“Potenciāls jau mums ir,” tā par Latvijas šķēpmetējiem telefonintervijā Latvijas Radio teica šķēpmešanas leģenda Jānis Lūsis. Svarīgākais gan esot šo potenciālu realizēt olimpisko spēļu laikā.

Olimpiskajās spēlēs ir jābūt gatavam uzrādīt labākos personīgos rezultātus. “Tad var cerēt uz panākumiem,” pauda leģendārais šķēpmetējs. Rezultāti ir atkarīgi no tā, kā ir noticis sagatavošanās process, vai tiešām uzmanība tika veltīta sezonas galvenajam startam – olimpiskajam spēlēm, nevis lieki tērēta enerģija starptautiskos vai komercmačos.

Lūsis gaida Madaras Palameikas startu, uzskatot, ka viņa ir viena no šīs sezonas labākajām pasaules šķēpmetējām. “Viņa sezonu ir sākusi ļoti labā līmenī. Ja viņa šo līmeni parādīs olimpisko spēļu laikā, tad ir cerības uz medaļu,” neslēpa Lūsis.

Savukārt šķēpmetēju Sintu Ozoliņu viņš raksturoja kā sportisti ar potenciālu, kurai pagaidām nav bijuši augsti rezultāti.

Jānis Lūsis šogad deva padomus arī septiņcīņas atlētei Laurai Ikauniecei-Admidiņai, kura olimpiskajās spēlēs Rio jau izcīnījusi ceturto vietu. “Man ir liels prieks, ka Laura pēdējā laikā uzlabojusi rezultātus šķēpmešanā, un tas dod viņai iespēju pacelties augstā līmenī starp septiņcīņniecēm,” pauda Lūsis.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vieglatlētika
Sports
Jaunākie
Interesanti