Panorāma

VID: novērst šaubas par Koļegovu var nodokļu audits

Panorāma

Dodas ceļā uz Sibīriju

Ceļā uz Rio. Laura Ikauniece-Admidiņa

Ikaunieces-Admidiņas treneris: Lauru jātur grožos, lai neizšauj par ātru

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 7 gadiem.

Uz Riodežaneiro olimpiskajām spēlēm pirmdien dosies pasaules čempionāta bronzas medaļniece vieglatlētikas daudzcīņā Laura Ikauniece-Admidiņa, kuras treneris Andis Austrups ir pārliecināts par pienācīgi paveiktu gatavošanās posmu. Austrups Latvijas Televīzijā atzina, ka cenšas savu audzēkni noturēt grožos, lai viņa savu labāko sniegumu neparādītu priekšlaicīgi.

Uz olimpisko Rio Laura dodas ja ne gluži kā favorīte, tad kā nopietna pretendente uz augstu vietu. Šogad viņai pieder pasaulē ceturtais labākais rezultāts. Tiesa, tas panākts nebūt ne pateicoties Latvijā nodrošinātajiem treniņu apstākļiem, bet drīzāk spītējot tiem.

Austrups atzina, ka normāli treniņus Latvijā nevar saplānot, jo vienā stadionā nedrīkst skriet pa zāli, citos atkal trūkst vēl kādas citas disciplīnas iespēju. Ikauniece-Admidiņa dzīvo Jūrmalā - tur stadions ir nolaists, un augstlēkšanas treniņu iespēju nav, savukārt tāllēkšanas bedrē smilts vietā ir grants, ar ko var savainoties. 

Ar Lauru Austrups sadarbojas jau 15. gadu. Sportiste sākotnēji bija liela viduvējība, toties vispusīga un ar vēlēšanos ko sasniegt, atceras treneris. Ikauniece-Admidiņa atzīst, ka no daudz kā dzīvē nācies atteikties, lai sportā gūtu panākumus, un tagad to saprot arī viņas draugi, kam dažādos pasākumos nācies iztikt bez apņēmīgās sportistes sabiedrības. 

"Melnais darbs ir izdarīts, viss iet pareizajās sliedēs. Laura tiek turēta grožos, lai neizšautu pirms laika," optimistiski noskaņots pirms olimpiskā starta ir Austrups. 

Olimpiskajā debijā Laura 20 gadu vecumā pirms četriem gadiem Londonā ieguva 9.vietu. Pirmdien viņa ar treneri kāps lidmašīnā, lai Rio cīnītos par augstākiem mērķiem.

Riodežaneiro olimpiskās spēles notiks no 5. līdz 21.augustam.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti