Ikauniece–Admidiņa prestižajās sacensībās Gecisā labo Latvijas rekordu septiņcīņā

Latvijas labākā sportiste septiņcīņā Laura Ikauniece–Admidiņa svētdien “Hypo-Meeting” sacensībās Gecisā laboja valsts rekordu un izcīnīja bronzas medaļu, liecina organizatoru informācija.

Pēc sestdienas sacensībām Laura bija ceturtajā pozīcijā. Svētdien tāllēkšanā viņa sasniedza 6,64 metru atzīmi, kas ir viņas personiskais rekords, taču šis izcilais sniegums viņu vēl joprojām atstāja ceturtajā pozīcijā.

Savukārt šķēpmešanā Ikaunieces–Admidiņas labākais mēģinājums bija 56,17 metri, kas deva latviešu sportistei kopvērtējumā jau trešo vietu. Savukārt 800 metru skrējienā viņa uzrādīja ceturto labāko rezultātu, finišējot divās minūtēs un 11,76 sekundēs, kas ļāva noturēties trešajā pozīcijā un izcīnīt bronzas medaļu. Kopvērtējumā viņa sakrāja 6815 punktus, kas ir labots Latvijas rekords.

Pirmajā vietā ierindojās beļģiete Nafisatū Tiamma ar 7013 punktiem, bet sudrabu izcīnīja vāciete Karolina Šēfere ar 6836 punktiem.