Daudzcīņniece Grabuste ar personisko rekordu uzvar tāllēkšanā EAA sacensībās Čehijā

Daudzcīņniece Aiga Grabuste pirmdien Prāgā sasniedza personisko rekordu un uzvarēja tāllēkšanā Jozefa Odložila piemiņas sacensībās, kur 3.vietu ieņēma tāllēcēja Lauma Grīva, liecina rīkotāju informācija. Čehijas galvaspilsētā Eiropas Vieglatlētikas asociācijas (EAA) "Premium" kategorijas sacensībās startēja vēl vairāki spēcīgi Latvijas vieglatlēti.

Grabustei uzvaru nodrošināja 6,69 metrus tāls lēciens, kas viņai ļāva par pieciem centimetriem apsteigt Bianku Stjuarti no Bahamu salām. Savu līdzšinējo personisko rekordu Grabuste laboja par četriem centimetriem, un viņa jau iepriekš bija izpildījusi Eiropas čempionāta kvalifikācijas normatīvu tāllēkšanā.

Personisko rekordu Grabuste sacensībās laboja divreiz, jo trešajā mēģinājumā aizlēca 6,66 metrus, savukārt pēdējā - sestajā - lēcienā spēja uzrādīt vēl par trim centimetriem labāku rezultātu. Savukārt Grīva veiksmīgākajā mēģinājumā sasniedza 6,51 metru, taču tāpat kā maija beigās Rīgas kausu izcīņā ar to bija par maz, lai apsteigtu Grabusti.

Mareks Ārents kārtslēkšanā vienīgajā veiksmīgajā mēģinājumā pārlēca 5,22 metrus un ieņēma 7. vietu. Labākais bija polis Pjotrs Liseks ar rezultātu 5,72 metri. Trešo vietu kārtslēkšanā sievietēm ar rezultātu 3,90 metri ieguva Ildze Bortaščenoka. Uzvarēja čehiete Rebeka Šilhanova, kura pārlēca 4,27 metrus.

Vēlāk lodes grūšanā Māris Urtāns ar rezultātu 19,16 metri ieņēma 8.vietu un apsteidza divus konkurentus. Čehs Ladislavs Prāšils uzvaru izcīnīja ar rezultātu 20,52 metri.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Vieglatlētika
Sports
Jaunākie
Interesanti