Arājs un Baltušs paliek tālu no finālistiem Eiropas čempionātā (papildināts)

Ronalds Arājs 100 metru sprintā un Jānis Baltušs 400 metru barjerskrējiena pusfinālos sasniedza rezultātus, kas abus Latvijas vieglatlētus trešdien atstāja tālu no fināliem, kur spēcīgākie cīnīsies par Eiropas čempionāta medaļām, liecina rīkotāju informācija. Vēlāk trešdien Aiga Grabuste startēs sieviešu tāllēkšanas sacensību finālā.

(papildināts pēc Ronalda Arāja starta)
Arājs finišu sasniedza pēc 10,52 sekundēm, kas viņu ierindoja sestajā pozīcijā skrējienā un 20.vietā čempionāta kopvērtējumā. Ātrākais visu pusfinālistu konkurencē bija brits Džeimss Dasaolu, kurš Arāja pārstāvētajā skrējienā finišēja pēc 10,04 sekundēm.

Finālā gan 100 metros, gan 400 metru barjerskrējienā iekļuva pa diviem ātrākajiem triju pusfinālu dalībniekiem, kā arī divu labāko rezultātu īpašnieki pārējo dalībnieku konkurencē. Sprintā pēc sasniegtā rezultāta finālā varēja tikt ar finišu pēc 10,30 sekundēm. Priekšsacīkstēs Arājs vietu pusfinālā nodrošināja ar rezultātu 10,41 sekunde, kas ir viņa sezonas rekords.

Savukārt Eiropas čempionāta debitants Baltušs finišu savā pusfināla skrējienā sasniedza pēdējais pēc 50,96 sekundēm un sacensību kopvērtējumā ieguva 23.vietu. Ātrākais Baltuša pārstāvētajā skrējienā ar rezultātu 49,09 sekundes bija krievs Deniss Kudrjavcevs. Absolūti labāko rezultātu pusfinālā un valsts rekordu sasniedza igaunis Rasmuss Megi - 48,54 sekundes. Lai tiktu finālā pēc rezultāta, vajadzēja noskriet ne sliktāk kā 49,08 sekundēs.

Iepriekš priekšsacīkstēs Baltušs finišēja pēc 50,89 sekundēm un par 0,06 sekundēm laboja personisko rekordu. 

Pasaules čempionāts Cīrihē ilgs līdz svētdienai.

0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Vieglatlētika
Sports
Jaunākie
Populārākie
Interesanti