Rīta Panorāma

Koncertzāle «Lielais dzintars» aicina uz «Liepājas mākslas forumu»

Rīta Panorāma

Intervija ar labklājības ministri Ramonu Petraviču par budžetu 2020

Sākas reģistrācijas Rīgas maratonam

Ar dalībnieku reģistrācijas atklāšanu sākas Rīgas maratona jubilejas sezona

Rīgas maratona 30. jubilejas sezonu atklās pirmdien pie Brīvības pieminekļa, un vienlaicīgi sāksies dalībnieku reģistrēšana. Maratona organizatori aicina visus skrējējus un aktīvā dzīvesveida piekritējus piedalīties atklāšanā un paust apņēmību noskriet savu izvēlēto distanci.

Jubilejas sezonas starta šāviens atskanēs 16. septembra rītā, lai visas dienas garumā no plkst. 8 līdz plkst. 20 potenciālajiem dalībniekiem dotu iespēju apņemties piedalīties maratonā, kā arī iemūžinātu savu fotogrāfiju ar izvēlētās distances cipariem. Katrs dalībnieks savu īpašo bildi varēs lejupielādēt maratona oficiālajā mājaslapā

Publicitātes attēls

Apņemšanos būs iespējams iemūžināt skaistā foto uz Brīvības pieminekļa fona ar izvēlētās distances cipariem. Savukārt plkst. 19 ikvienu aicina pievienoties simboliskam 5 km skrējienam, kurā dosies arī Latvijas maratona rekorda īpašniece un divkārtēja Ņujorkas maratona uzvarētāja Jeļena Prokopčuka. 

Atklāšanas pasākums risināsies pie Brīvības pieminekļa, jo tieši tur 1991. gadā startēja pirmais Rīgas maratons. 

Reģistrāciju maratonam tradicionāli atklāj tieši astoņus mēnešus pirms starta,

lai dalībnieki spētu sagatavoties skrējienam, kas notiks 2020. gada 16. un 17. maijā. 

Uz atklāšanas pasākumu aicina droši ņemt līdzi arī mazākās atvases, jo bērnu treneris Kārlis Birmanis izskries ar mazajiem pa Bastejkalnu, kamēr lielie dosies garākā distancē.

Tāpat kā iepriekš skrējēji "Rimi" Rīgas maratonā varēs izvēlēties kādu no vairākām distancēm - klasisko maratonu (42,195 km), pusmaratonu, 10 km, un 6 km distances, kā arī 4,2 km Ģimenes skrējienu. Reģistrēties maratonam no 16. septembra var tā oficiālajā mājaslapā. Bērnu dienas distancēm reģistrāciju atklās pavasarī.

Jau ierasti līdz 31. decembrim varēs reģistrēties par izdevīgāku dalības maksu. 

Maratons Rīgā notiek kopš 1991.gada. Pērn pasākums pulcēja 38 398 dalībniekus, tostarp 4632 ārvalstniekus no 82 valstīm un teju 13 tūkstošus bērnu. Rīgas maratons ir saņēmis Starptautiskās Vieglatlētikas federācijas (IAAF) prestižo zelta kvalitātes marku, kas apliecina atbilstību augstākajiem standartiem un dažādās jomās nosaka striktas prasības organizatoriem. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti