Otrdien prestižajā Vimbldonas tenisa turnīra pirmajā kārtā latviešu tenisists, kuru pēdējā laikā vajājušas dažādas traumas, ar 6-1, 6-1, 6-2 pārliecinoši uzvarēja Dominikānas Republikas tenisistu Viktoru Estrelju Burgosu.

Šo spēli Gulbis iesāka ļoti pārliecinoši, izcīnot uzvaru jau pirmajā geimā.

Pirmais sets, pirmais geims

Otrajā geimā viņu vajāja neveiksme, tomēr  Gublis turpināja demonstrēt pārliecinošu spēli.

Pirmais sets, trešais geims

Ceturtajā geimā Gulbis ieguva uzreiz trīs breikbumbas.

Pirmais sets, ceturtais geims

Pirmais sets, septītais geims - Gulbis uzvar setu

Pirmajā setā Gulbis nodrošināja uzvaru ar 6-1, turklāt šis sets noritēja ļoti ātri – tā garums vien 21 minūte.

Arī otrajā setā Gublis rādīja pārliecinošu sniegumu, tiesa gan, pieļāva divas dubultkļūdas, taču veiksmīgi tās izlaboja.

Otrais sets, otrais geims

Otrais sets, trešais geims

Otrais sets, ceturtais geims

Otrais sets, piektais geims

Otrais sets, sestais geims

Spēles gaitu sestajā geimā gan ietekmēja incidents – saļima viena no spēles tiesnesēm, kā rezultātā spēle tika uz brīdi apturēta, taču pēc pārtraukuma augumā reženākais Gulbis neļāva dominikānim dominēt. Septītajā geimā viņš tika pie breikbumbas, uzvarot šo geimu. Un uzvarot arī setu ar 6-1.

Otrais sets, noslēdzošais septītais geims

Trešajā setā spēles garšu bija sajutis arī Estrelja Burgoss, izcīnot uzvaru divos geimos.

Trešais sets, otrais geims

Trešais sets, trešais geims

Taču dominikānieša vēlme pretoties ātri beidzās, un jau piektajā un sestajā geimā, kas pagāja ļoti ātri, Dominikānas tenisists vairs necentās izrādīt vēlmi uzvarēt.

Noslēdzošais geims un Gulbja uzvara

Uzvara Vimbldonas pirmajā kārtā ļāvu Gulbim nopelnīt 45 ATP ranga punktus. Otrajā kārtā Gulbim būs jācīnās ar Argentīnas tenisistu Huanu Martinu del Porto. Argentīnietis, kurš var lepoties ar Riodežaneiro olimpisko spēļu vicečempiona titulu, ar 6-3, 3-6, 7-6 (7:2), 6-4 uzveica austrālieti Tanasi Kokinaki

Pirmo kārtu pārvarējušas arī Latvijas tenisistes Aļona Ostapenko un Anastasija Sevastova.

Vimbldonas turnīrs risināsies līdz 16. jūlijam.