VIDEO: Ostapenko Austrālijas atklātajā tenisa čempionātā cer vismaz uz TOP 16

Jau pēc mēneša Melburnā risināsies pirmais no gada četriem lielajiem jeb "Grand Slam" turnīriem tenisā – Austrālijas atklātais čempionāts. Lielajam uznācienam uz tenisa skatuves aktīvi gatavojas arī Aļona Ostapenko, kura pagaidām vēl trenējas mājās.

Melburnā Ostapenko gribētu sasniegt vismaz astotdaļfinālu, tomēr Latvijas Televīzijā sportiste atzina, ka izredzes ietekmēs arī citi faktori, piemēram izloze un pretiniece pirmajā kārtā. Sezonas startam Ostapenko ir nopietni gatavojusies.

"Uzskatu, ka esmu labā formā un sagatavojusies jaunajai sezonai. Visam jābūt labi," viņa teica.

Janvāra vidū Austrālijā ir vasaras vidus un pamatīga svelme mēdz būt nopietns pārbaudījums tenisistiem. Arī mūsējiem. Ostapenko pērn Austrālijai gatavojās siltajās zemēs, bet šogad 19 gadus vecā tenisiste priekšroku deva treniņiem tepat Latvijā.

Ostapenko paskaidroja, ka ir patīkami būt mājās, jo tepat var pietiekami augstā līmenī noorganizēt treniņus. Jau vairākas nedēļas viņa trenējas bezmaz katru dienu, turklāt bieži ir pat divi treniņi dienā. Katru sitienu tenisiste atkārto neskaitāmas reizes.

Uz Okeāniju Ostapenko dosies pirmajos Ziemassvētkos, tur tenisisti gaida turnīrs Oklendā, pēc tam Sidnejā, kam sekos Austrālijas atklātais čempionāts Melburnā.

Šogad Ostapenko iekļuvusi Latvijas Olimpiskās vienības B sastāvā. Tas kaut nedaudz, bet mazinās izmaksas turnīriem nākamgad. Ostapenko gan ir vienīgā Latvijas tenisiste ar LOV atbalstu. Citi Latvijas pasaules topa klases tenisisti Ernests Gulbis un Anastasija Sevastova ar šādu atbalstu rēķināties nevar. LOV finansējuma saņemšanai neatbilst iekļūšana prestižāko "Grand Slam" turnīru ceturtdaļfinālos un pusfinālos. Tenisā augstākas raudzes turnīru nav.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Teniss
Sports
Jaunākie
Interesanti