Vācijas tenisists Zverevs triumfē sezonas noslēguma turnīrā

Vācietis Aleksandrs Zverevs svētdien Itālijas pilsētā Turīnā kļuva par Tenisa profesionāļu asociācijas (ATP) sezonas noslēguma turnīra uzvarētāju, liecina organizatoru informācija.

Finālā Zverevs divos setos ar 6-4, 6-4 pārspēja Krievijas tenisistu Daniilu Medvedevu.

Abi fināla dalībnieki pirms tikšanās finālā pa reizei bija uzvarējuši sezonas noslēguma turnīrā - Zverevs to paveica 2018.gadā, bet Medvedevs čempiona kausu saņēma pirms gada.

Pirmo reizi kopš 2005.gada ATP sezonas finālā tikās divi tenisisti, kas nav pārsnieguši 25 gadu vecumu.

Jau vēstīts, ka sestdien pusfinālā Zverevs bija pārāks par serbu Novaku Džokoviču, bet Medvedevs uzveica Norvēģijas tenisistu Kasperu Rūdu. Tādējādi Zverevs sezonas noslēguma turnīrā pēdējās divās spēlēs pārspēja gan pasaules ranga līderi Džokoviču, gan otro raketi Medvedevu.