Tenisists Nadals lietā par neslavas celšanu atstāj zaudētājos bijušo Francijas ministri

Pasaules ranga līderis Spānijas tenisists Rafaels Nadals uzvarēja tiesas prāvā pret bijušo Francijas veselības un sporta ministri Roselīnu Bašelo, kura viņu televīzijas pārraidē apvainoja dopinga lietošanā, ceturtdien vēstīja aģentūra AFP. 

Pēc Parīzes tiesas lēmuma Bašelo par 2016.gada martā D8 televīzijā paustajiem apgalvojumiem būs jāmaksā 500 eiro sods un 12 000 eiro kompensācija Nadalam par nodarītajiem zaudējumiem un tiesāšanās izdevumu segšanai.

Bašelo televīzijā apgalvoja, ka Nadals 2012.gadā simulēja traumu un izlaida sezonas pēdējos sešus mēnešus, lai slēptu pozitīvas dopinga analīzes. Karjerā 16 "Grand Slam" turnīros uzvarējušajam Nadalam ne reizi nav fiksētas pozitīvas dopinga analīzes un viņš vienmēr ir noliedzis sportā aizliegtu vielu lietošanu. 

Nadals prasīja no Bašelo piedzīt 100 000 eiro un pērn paziņoja, ka nolēma vērsties tiesā, lai radītu precedentu cīņā pret nepatiesām apsūdzībām. Tenisista advokāts Patriks Masonēvs oktobrī tiesā teica, ka apsūdzības dopinga lietošanā varēja radīt smagas sekas Nadala attiecībās ar esošiem un potenciāliem sponsoriem.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Teniss
Sports
Jaunākie
Interesanti