Tenisists Lībietis pēc kājas operācijas ilgstoši ārstēsies

Vienam no spēcīgākajiem Latvijas tenisistiem Miķelim Lībietim ceturtdien veica operāciju, kas viņam ilgāku laiku liegs atgriezties laukumā. Sportists sociālajos tīklos pavēstīja, ka ir gatavs izaicinājumam un grib atkal atgriezties tenisā.

Tenisa profesionāļu asociācijas (ATP) rangā šonedēļ 921.vietā ierindotajam Lībietim ASV operēja Ahilleja cīpslu, un pēc pāris nedēļām viņš sāks rehabilitāciju. Lībietis rēķinās, ka rehabilitācija pēc tik nopietnas operācijas ilgs deviņus līdz 12 mēnešus, tādēļ nākamo sezonu viņš ir gatavs izlaist, pēc sarunas ar sportistu vēstīja sportacentrs.com.

 

 

Lībietis vēl svētdien ASV spēlēja "Challenger" sērijas turnīra dubultspēļu finālā, kur pēc kājas savainojuma izstājās, esot pārliecinošā vadībā. Jau tobrīd viņš pauda apņēmību atgriezties laukumā spēcīgāks nekā jebkad iepriekš.

Latvijas vīriešu tenisa līderis Ernests Gulbis šonedēļ ATP rangā ieņem 199.vietu, bet augstāk par Lībieti reitingā ir arī valsts otrā rakete ir Mārtiņš Podžus, kurš ierindots 591. pozīcijā.

Saistītie raksti
0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālajiem profiliem
Teniss
Sports
Jaunākie
Populārākie
Interesanti