Tenisists Gulbis nepabeidz spēli arī Stokholmas turnīra kvalifikācijā

Latvijas vīriešu tenisa pirmā rakete Ernests Gulbis svētdien nepabeidza Stokholmas "ATP World Tour 250" sērijas turnīra kvalifikācijas pirmo kārtu. Gulbis pirmajā setā ar 5-7 zaudēja zviedram Lūkasam Renardam un dueli neturpināja.

Latviešu tenisists ATP rangā ieņem 133.vietu un kvalifikācijā bija izlikts ar septīto numuru, bet viņa pretinieks ir reitinga 1563.numurs.

Apstājoties kvalifikācijas pirmajā kārtā, Gulbis netika pie ATP ranga punktiem.

Gulbis nepabeidza otro spēli pēc kārtas, jo šonedēļ Francijā izstājās "Challenger" turnīrā otrās kārtas spēlē. Latvijas tenisists aizvada neveiksmīgu sezonu un 35 vienspēļu mačos izcīnījis tikai astoņas uzvaras.

Vislabāk Gulbim šogad veicās Indijā notikušajās Punes ATP World Tour 250" sacensībās, kur izdevās aizkļūt līdz ceturtdaļfinālam. Tiesa, šis bija pirmais šī gada turnīrs, un kopš tā Latvijas tenisistam ne reizi nav izdevies tikt tālāk par otro kārtu.