Tenisists Gulbis «Challenger» sērijas turnīrā Šveicē tiek ceturtdaļfinālā

Latvijas vīriešu tenisa pirmā rakete Ernests Gulbis ceturtdien Šveicē uzvarēja "Challenger" sērijas turnīra spēlē un iekļuva ceturtdaļfinālā, liecina rīkotāju informācija.

Otrās kārtas spēlē Gulbis divos setos ar 6-4, 7-6 (7-4) uzvarēja francūzi Igo Blanšē. Tenisa profesionāļu asociācijas (ATP) rangā Gulbis ieņem 365.vietu, savukārt Blanšē ierindots 349. pozīcijā.

Gulbis otrajā setā panāca 4-1 pārsvaru un desmitajā geimā servēja par uzvaru mačā, tomēr Blanšē panāca izlīdzinājumu 5-5 un atlika uzvarētāja noteikšanu uz taibreiku. Tomēr taibreikā veiksmīgāk nospēlēja Gulbis, nodrošinot vietu turnīra astoņu spēcīgāko dalībnieku vidū.

Cīņā par vietu pusfinālā Gulbja pretinieks būs austrietis Deniss Novaks (ATP 166.).

Gulbis turnīrā Cūgā iepriekš ar divām uzvarām pārvarēja kvalifikāciju un pamatsacensību pirmajā kārtā uzveica itālieti Džanluku Mageru (ATP 150.).

"Challenger" sērijas turnīrs Cūgā risinās māla seguma laukumos, tenisistiem cīnoties par 135 000 eiro balvu fondu. "Challenger" turnīros lielākoties piedalās tenisisti, kas pēc vietas rangā netiek spēlēt ATP tūrē.