Tenisiste Serena Viljamsa māsu duelī Melburnā izcīna karjerā 23. «Grand Slam» titulu

Amerikāniete Serena Viljamsa sestdien Austrālijas atklātā čempionāta finālā divos setos ar 6-4, 6-4 uzveica savu māsu Venusu Viljamsu un karjerā 23. reizi uzvarēja "Grand Slam" līmeņa turnīros, kļūstot par visu laiku veiksmīgāko tenisisti, kopš lielie turnīri kļuva par atklātām sacensībām, liecina organizatoru informācija.

Serena 35 gadu vecumā septīto reizi triumfēja Melburnā, kur šoreiz finālā viņa savu vecāko māsu pārspēja 82 minūtes ilgušā cīņā. Uzvara Austrālijas atklātajā čempionātā ļaus Serenai pirmdien atgūt līderes troni Sieviešu Tenisa asociācijas (WTA) rangā, apsteidzot vācieti Angeliku Kerberi, kura bija pirmā rakete kopš pērnā septembra.

Absolūtajā "Grand Slam" čempionu sarakstā Serena gan ir otrā, jo 24 uzvaras ir austrālietei Margaretai Kortai, kura māsu finālu sestdien vēroja klātienē.

Vīriešiem svētdien finālā Šveices vecmeistara Rodžera Federera pretinieks būs lielisku sportisko formu pēc vairākiem savainojumu ietekmētiem gadiem atguvušais spānis Rafaels Nadals.