Tenisiste Ostapenko jauktajās dubultspēlēs Vimbldonā iekļūst pusfinālā

Latvijas tenisa līdere Jeļena Ostapenko duetā ar austrieti Oliveru Marahu piektdien Vimbldonā izcīnīja uzvaru jaukto dubultspēļu ceturtdaļfinālā un "Grand Slam" turnīrā iekļuva četru spēcīgāko pāru vidū, liecina organizatoru informācija.

(papildināts pēc visu ceturtdaļfinālu noslēguma)
Spēlē par vietu pusfinālā Ostapenko un Marahs trijos setos ar 7-5, 4-6, 6-0 uzvarēja kolumbiešus Huanu Sebastjanu Kabalu un Marianu Diki-Marino.

Nākamie Ostapenko un Maraha pretinieki būs Somijas tenisists Henri Kontinens un mājiniece Hītere Vatsone.

Vienspēlēs pirmajā kārtā Vimbldonas zālāja seguma laukumos zaudēja gan Ostapenko, gan Anastasija Sevastova un Ernests Gulbis. Savukārt sieviešu dubultspēlēs Ostapenko pārī ar amerikānieti Kristinu Makheilu tika līdz astotdaļfinālam.

Vīriešu vienspēļu finālu piektdien sasniedza kanādietis Milošs Raoničs, kurš piecos setos bija pārāks par iepriekšējos divus gadus titula mačā spēlējušo Šveices veterānu Rodžeru Federeru,- 6-3, 6-7 (3-7), 4-6, 7-5, 6-3. Otrā pusfinālā 2013.gada čempions brits Endijs Marejs ar 6-3, 6-3, 6-3 uzveica Čehijas tenisistu Tomāšu Berdihu.

Sievietēm sestdien finālā galvenās favorītes un pērnās čempiones amerikānietes Serenas Viljamsas pretiniece būs Vācijas spēlētāja Angelika Kerbere.