Tenisa ranga līderis Marejs sasniedz Francijas atklātā čempionāta ceturtdaļfinālu

Pasaules ranga līderis Lielbritānijas tenisists Endijs Marejs pirmdien Francijas atklātā čempionāta ceturtajā kārtā trīs setos ar 6-3, 6-4, 6-4 uzvarēja krievu Karenu Hačanovu un iekļuva "Grand Slam" turnīra ceturtdaļfinālā, liecina organizatoru informācija.

(papildināts ar Endija Mareja nākamo pretinieku)
Cīņā par vietu pusfinālā Marejs pretinieks būs ar astoto numuru izliktais japānis Kei Nisikori. Marejs ir uzvarējis trijos "Grand Slam" turnīros, taču ne reizi nav triumfējis Francijas atklātajā čempionātā, kur pērn aizkļuva līdz finālam.

Līdz ar Hačanova izstāšanos Krievija vienspēlēs Parīzē vairs nav pārstāvēta ne vīriešu, ne sieviešu konkurencē.

Vēlāk pirmdien otrās kārtas spēlē junioru turnīrā Latvijas tenisiste Daniela Vismane trijos setos ar  2-6, 7-5, 3-6 zaudēja krievietei Oļesjai Pervušinai.

Gada otrais "Grand Slam" turnīrs ar 32 miljonu eiro balvu fondu māla seguma laukumos Parīzē risināsies līdz 11.jūnijam.