Sinsinati turnīrā Ostapenko ies secen tikšanās ar titulēto Šarapovu

Bijusī pasaules ranga līdere un diskvalifikāciju par dopingu izcietusī Marija Šarapova traumas dēļ ASV atsauca dalību Sinsinati turnīrā, kur Krievijas tenisistei pirmajā kārtā bija paredzēts tikties ar Latvijas pirmo raketi Aļonu Ostapenko, svētdien informēja Sieviešu Tenisa asociācija (WTA).

Pēc Šarapovas atsaukuma rīkotāji uzreiz neinformēja, kas būs Ostapenko pretiniece pirmajā kārtā. Sagaidāms, ka pretim stāsies kāda kvalifikāciju pārvarējusi tenisiste, vai "laimīgā zaudētāja", ko noteiks pēc kvalifikācijas noslēguma.

Rīkotāju īpašo ielūgumu saņēmusī Šarapova jau piektdien ieradās Sinsinati, tomēr pēc sava ārsta padoma sestdien dalību turnīrā atsauca. Šarapova paskaidroja, ka nevēlas riskēt ar kreiso roku pirms gada pēdējā "Grand Slam" turnīra - ASV atklātā čempionāta, kas sāksies 28.augustā.

Šonedēļ Ostapenko Kanādā netika tālāk par pirmo kārtu Toronto turnīrā.

Sinsinati jau risinās kvalifikācijas spēles, bet pamatsacensības sāksies svētdien, kad Ostapenko vēl nebūs jādodas laukumā.

Līdz ar to Ostapenko pretiniece pirmās kārtas cīņā būs kāda no kvalifikācijas veiksminiecēm, vai kāda no kvalifikācijas "laimīgajām zaudētājām", kas noskaidrosies papildus izlozē.

Jau ziņots, ka cita Latvijas tenisiste Anastasija Sevastova Sinsinati turnīra ievadā tiksies ar ķīnieti Penu Šuai, kurai līdz šim nav zaudējusi.

Sinsinati turnīra kvalifikāciju veiksmīgi sāka Ernests Gulbis, kuru pēc uzvaras pār Andreju Rubļovu izšķirošajā spēlē par vietu pamatturnīrā svētdien gaida tikšanās ar vēl vienu Krievijas tenisistu Mihailu Južniju.

1 komentārs
Anonīms lietotājs 18524
Pēc Šarapovas atsaukuma par Ostapenko pretinieci kļūs tenisiste no Ķīnas Šuai Pena. Un ko mēs lasām pašā tekstā?-Sinsinati spēlēs arī Latvijas otrā rakete Anastasija Sevastova, kuras pirmā pretiniece būs Ķīnas tenisiste Šuai Pena. Draugi mīļie!Filtrējiet bišku to ko rakstat.Es saprotu,ka ir svētdiena,bet tomēr...
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālajiem profiliem
Teniss
Sports
Jaunākie
Populārākie
Interesanti