Sevastova: Tik labi Āzijā neesmu spēlējusi

Latvijas tenisiste Anastasija Sevastova pēc iekļūšanas Sieviešu tenisa asociācijas (WTA) sezonas otrā prestižākā noslēguma turnīra pusfinālā ar savu sniegumu bija apmierināta un atzina, ka tik labi Āzijā viņai vēl nebija veicies, vēstīja aģentūra "Reuters".

Abās grupas kārtas spēlēs Sevastova nezaudēja nevienā setā un nodrošināja dalību pusfinālā, kur iekļuva arī austrāliete Ešlija Bārtija un ASV tenisiste Koko Vandevege. Ceturtdien Sevastova bija pārāka par čehieti Barboru Strīcovu, bet dienu iepriekš uzveica ASV atklātā čempionāta uzvarētāju amerikānieti Slounu Stīvensu.

"Jūtu, ka šis ir mans šogad labākais turnīrs Āzijā, tādēļ Džuhai jūtos lieliski," teica Sevastova. "Tik labi Ķīnā un Āzijā neesmu spēlējusi, bet šeit viss kaut kā atbilst manai spēlei. Laukums, bumbas..."

Sevastova abās spēlēs Kamēlijas grupā uzvarēja pretinieces, kam iepriekš bija tikai zaudējusi. Pēdējā pusfināliste kļūs zināma piektdien Acālijas grupā Francijas tenisistes Kristinas Mladenovičas spēlē pret vācieti Jūliju Gērgesu. Mladenovičai nepieciešama uzvara divos setos, turpretim Gērgesai pietiks ar panākumu vienā setā.

Ķīnā 12 tenisistes pirmajā posmā ir sadalītas četrās grupās, un to uzvarētājas cīņu turpinās pusfinālā. Turnīra uzvarētāja kļūs zināma svētdien.

Turnīrā ar vairāk nekā 2,2 miljonu dolāru balvu fondu startē tenisistes, kas kopumā šosezon uzvarējušas 11 turnīros, un viens tituls, kas nopelnīts Maljorkā, ir arī Sevastovas rēķinā. Džuhai spēlē spēcīgākās tenisistes, kas nekvalificējās Singapūrā aizvadītajam WTA sezonas galvenajam finālturnīram, kur vienspēlēs astoņu labāko vidū bija arī Latvijas pirmā rakete Aļona Ostapenko.

Saistītie raksti
0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālajiem profiliem
Teniss
Sports
Jaunākie
Populārākie
Interesanti