Sevastova tenisa turnīrā Maljorkā pirmoreiz sezonā sasniedz pusfinālu

Latvijas tenisiste Anastasija Sevastova piektdien Maljorkas turnīrā ceturtdaļfinālā divos setos ar 6-2, 6-1 uzvarēja ķīnieti Vanu Jafaņu, liecina organizatoru informācija. Sevastova sezonā pirmoreiz iekļuva pusfinālā.

Sieviešu Tenisa asociācijas (WTA) rangā 12. pozīcijā šonedēļ ierindotā Sevastova Maljorkā ir izlikta ar otro numuru un cīņā par vietu finālā tiksies ar turnīra septīto raketi amerikānieti Sofiju Keninu (WTA 30.).

Sīvāka spēkošanās ceturtdaļfinālā bija tikai abu setu sākumā. Pirmajā setā pēc rezultāta 2-2 Sevastova uzvarēja nākamajos četros geimos, turpretim otrajā setā Ķīnas spēlētāja spēja gūt tikai vienu punktu. Spēle ilga tikai mazliet vairāk nekā vienu stundu.

Pirmajās divās kārtās Sevastova bija pārāka par ASV tenisisti Varvaru Lepčenko (WTA 123.) un austrālieti Ajlu Tomljanoviču (WTA 47.). Maljorkas turnīrs Sevastovai allaž ir bijis veiksmīgs – 2017. gadā viņa palika nepārspēta, bet 2016. un 2018. gadā zaudēja finālā.

Maljorkā balvu fonds ir 250 000 dolāru un uzvarētāja reitingā nopelnīs 280 punktus.

Jau vēstīts, ka piektdien ceturtdaļfinālā Birmingemas turnīrā izstājās Latvijas sieviešu tenisa otrā rakete Aļona Ostapenko.