Sevastova sasniedz Maskavas turnīra ceturtdaļfinālu

Latvijas otrā un pasaules 20. tenisa rakete Maskavas turnīra otrajā kārtā smagā cīņā ar 6-2, 6-7 (5:7), 6-4 uzvarēja rumānieti Irinu Mariju Baru, sasniedzot turnīra ceturtdaļfinālu, liecina organizatoru informācija.

Pirmajā setā Anastasija bija pārāka pār pretinieci un pārliecinoši iesāka arī otrā seta sākumu, taču tad iniciatīvu pārņēma rumāniete, desmitajā geimā panākot rezultāta izlīdzinājumu. Otrā seta liktenis izšķīrās taibreikā, kur pārāka bija Bara.

Uzvaras garšu sajutusī rumāniete pārliecinoši uzsāka trešo setu, uzvarot pirmos geimus. Sestajā geimā Sevastova panāca izlīdzinājumu. Sīvā cīņā Latvijas tenisistei izdevās uzvarēt šo cīņu, uzvarot arī spēli.

Sevastova Maskavas turnīra ceturtdaļfinālā tiksies ar Aļaksandru Sasnoviču no Baltkrievijas, kura savā otrās kārtas mačā ar 7-5, 6-2 apspēlēja krievieti Jevgeņiju Rodinu.

Pirmajā kārtā Sevastova ar 6-2, 3-6, 6-4 uzvarēja francūzieti Polīnu Parmantjē.

Pasaules ranga 20.vietas īpašniece Sevastova uz Krievijas galvaspilsētu devās pēc veiksmīga turnīra Bukarestē, kur izcīnīja karjerā trešo uzvarētājas titulu Sieviešu Tenisa asociācijas (WTA) tūrē.

Turnīrs ar 750 000 dolāru balvu fondu Maskavā risinās māla seguma laukumos. Sevastova Krievijas galvaspilsētā izlikta ar trešo numuru, bet divas galvenās favorītes ir vāciete Jūlija Gērgesa un mājiniece Darja Kasatkina.