Serena Viljamsa ar karjerā 700. uzvaru iekļūst Maiami tenisa turnīra pusfinālā

ASV tenisiste Serena Viljamsa trešdien izcīnīja 700. uzvaru un pēc panākuma spēlē pret vācieti Sabīni Lisicki iekļuva Maiami turnīra pusfinālā, liecina organizatoru informācija.

Septiņkārtējā Maiami turnīra uzvarētāja Viljamsa iespēju pretendēt uz vietu finālā nodrošināja ar uzvaru trijos setos 7-6 (7-4), 1-6, 6-3. Ar pirmo numuru izliktā Viljamsa pieļāva 51 nepiespiestu kļūdu un bija ar sevi neapmierināta, tomēr bez uzvaras nepalika.

Viljamsa Maiami ir uzvarējusi jau 16 spēlēs pēc kārtas un viņas rēķinā turnīrā ir abi čempiones tituli kopš 2013.gada. Cīņā par vietu finālā Viljamsas pretiniece būs rumāniete Simona Halepa, bet otrā pusfinālā Spānijas tenisiste Karla Suaresa-Navarro tiksies ar Andreu Petkoviču no Vācijas.

Vīriešiem brits Endijs Marejs pusfinālu Maiami sasniedza ar uzvaru pār austrieti Dominiku Tīmu (3-6, 6-4, 6-1) un tiksies ar Čehijas tenisistu Tomāšu Berdihu, kura rēķinā bija uzvara 6-3, 6-4 pār argentīnieti Huanu Monako, kurš otrajā kārtā pieveica Ernestu Gulbi. Vēl divi ceturtdaļfināli notiks ceturtdien - japāņa Kei Nisikori pretinieks būs mājinieks Džons Isners, turpretim pasaules ranga līderis serbs Novaks Džokovičs mērosies spēkiem ar Spānijas tenisistu Davidu Fereru.