Savainotā Ostapenko nepabeidz trešās kārtas spēli Īstbornas tenisa turnīrā

Latvijas sieviešu tenisa otrā rakete Aļona Ostapenko trešdien Īstbornas turnīra trešajā kārtā divos setos ar 3-6, 1-2 zaudēja krievietei Jekaterinai Aleksandrovai un spēli nepabeidza savainojuma dēļ, liecina rīkotāju informācija. Neveiksme liedza Aļonai vietu ceturtdaļfinālā.

Par dalību turnīra trešajā kārtā Ostapenko nopelnīja 55 punktus Sieviešu tenisa asociācijas (WTA) rangā, kur viņa šonedēļ ir 35.vietā. Savukārt Aleksandrova reitingā ieņem 52. pozīciju.

Nedaudz vairāk kā pusstundu ilgušajā pirmajā setā Ostapenko pieļāva piecas dubultkļūdas servēs, bet seta noslēgumā izmantoja medicīnisko pārtraukumu. Savukārt otrajā setā tenisistes izspēlēja tikai trīs geimus, līdz Aļona pēc vēl viena medicīniskā pārtraukuma gūžas savainojuma dēļ no cīņas turpināšanas atteicās.

Jau vēstīts, ka pirmajās divās kārtās Ostapenko uzvarēja rumānieti Mihaelu Buzarnesku (WTA 47.) un ASV tenisisti Slounu Stīvensu (WTA 9.), kura bija izlikta ar trešo numuru.

Īstbornā tenisistes zāliena laukumos sadalīs teju viena miljona dolāra balvu fondu un uzvarētāja nopelnīs 470 ranga punktus. Jau pirmdien sāksies sezonas trešais "Grand Slam" turnīrs - Vimbldonas čempionāts, kur Ostapenko pērn aizkļuva līdz pusfinālam.