Rangā spēcīgākie tenisisti Džokovičs un Marejs tiksies Šanhajas «Masters» pusfinālā

Tenisa profesionāļu asociācijas (ATP) ranga līderis serbs Novaks Džokovičs un otrā rakete Endijs Marejs pēc piektdien gūtajām uzvarām Šanhajā iekļuva "Masters" sērijas turnīra pusfinālā, kur spēlēs viens pret otru, liecina organizatoru informācija.

Džokovičs ceturtdaļfinālā divos setos ar 7-6 (8-6), 6-1 uzvarēja Austrālijas spēlētāju Bernardu Tomiču, savukārt brits Marejs ar 6-1, 6-3 bija pārāks par Tomāšu Berdihu, turklāt Čehijas tenisistu šogad pieveica trešo reizi pēc kārtas.

Ceturtdaļfinālā sevi pārliecinoši apliecināja arī spēkus atguvušais spānis Rafaels Nadals, kurš ar 6-2, 6-1 uzveica Šveices tenisistu Stanu Vavrinku un nākamo cīņu aizvadīs pret Žo Vilfrīdu Congu. Francūzis vietu pusfinālā nodrošināja ar uzvaru pār Kevinu Andersonu no Dienvidāfrikas - 7-6 (8-6), 5-7, 6-4.

Reitingā šonedēļ 7.vietā ierindotais Nadals pirmoreiz vairāk nekā gada laikā uzvarēja pasaules ranga pirmā piecinieka spēlētāju. Reitinga ceturtās pozīcijas īpašnieku Vavrinku viņš pārspēja 64 minūtes ilgušā spēlē.

Nadals ar iekļūšanu pusfinālā ir ļoti apmierināts, jo līdz oktobrim tas viņam cietā seguma kortos nebija izdevies ne reizi. Pirms ierašanās Šanhajā 14 "Grand Slam" titulu īpašnieks Ķīnā spēlēja Pekinas turnīra finālā, kur zaudēja Džokovičam.