Prestiža sieviešu tenisa turnīra atcelšana vairo bažas par Tokijas olimpiskajām spēlēm

Sabiedrības veselības apsvērumu dēļ rīkotāji atcēluši Tokijā novembrī plānoto Sieviešu tenisa asociācijas (WTA) tūres turnīru, otrdien vēstīja Japānas ziņu aģentūra "Kyodo News". Par vienu no Āzijā prestižākajiem uzskatītā turnīra "Pan Pacific Open" atcelšana arī nevairo optimismu par iespēju 2021.gadā Tokijā aizvadīt olimpiskās spēles.

"Pan Pacific Open" kļuva Japānā jau par trešo tenisa turnīru, kas kalendārā svītrots Covid-19 pandēmijas dēļ. Iepriekš organizatori atteicās no Japānas sieviešu un vīriešu "Open" sarīkošanas. Savukārt "Pan Pacific Open" sākotnēji bija plānots septembrī, taču arī pēc sacensību pārcelšanas uz jaunu termiņu tās nebūs iespējams sarīkot. 

Organizatori paskaidroja, ka izskatīja iespēju aizvadīt turnīru bez skatītājiem, tomēr konstatēja, ka visu iesaistīto interesēs ir sacensības atcelt. "Pan Pacific Open" nenotiks pirmoreiz kopš turnīra dibināšanas 1984.gadā.

WTA sezonas kalendārā Āzijā ir palicis vairs tikai viens turnīrs oktobrī Dienvidkorejā, kur rīkotāji pagaidām novēro situāciju un sacensību atcelšanu pagaidām neapsver. Sezonu pasaulē labākajām tenisistēm paredzēts atsākt 3.augustā Palermo turnīrā Itālijā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Teniss
Sports
Jaunākie
Interesanti