Pasaules pirmās raketes titulu Marejs atzīmē ar uzvaru Parīzes «Masters»

Pirmo vietu Tenisa profesionāļu asociācijas (ATP) rangā nodrošinājušais brits Endijs Marejs svētdien pirmo reizi karjerā kļuva par Parīzes "Masters" turnīra uzvarētāju, finālā trīs setu cīņā ar 6-3, 6-7 (4-7), 6-4 pārspējot ASV tenisistu Džonu Isneru, vēstīja aģentūra AFP. Lai pirmoreiz sasniegtu reitinga virsotni, Marejam pietika ar iekļūšanu finālā, tomēr 29 gadus vecais tenisists spēra soli tālāk un izcīnīja sezonā astoto titulu.

Pirmdien ATP ranga pirmajā pozīcijā Marejs aizstās serbu Novaku Džokoviču, kuru apsteigs par 405 punktiem. Marejs nav zaudējis jau 19 spēlēs pēc kārtas.

Turklāt Parīzē Marejs svinēja uzvaru ceturtajā turnīrā pēc kārtas, iepriekš paliekot nepārspēts arī Pekinā, Šanhajā un Vīnē. "Masters" līmeņa turnīros Marejs izcīnīja karjerā 14. uzvaru, bet līdz šim ne reizi viņš nebija triumfējis Parīzē.

Ar pirmo numuru Marejs būs izlikts ATP sezonas noslēguma turnīrā, kas Londonā risināsies no 13. līdz 20.novembrim.