Ostapenko: Žēl, ka olimpiskās spēles beidzās tik ātri

“Es pati zaudēju pārliecību un novērsu savu uzmanību no korta. Šajā spēlē man nebija ko zaudēt,” intervijā LTV žurnālistam Reinim Ošeniekam pēc svētdienas spēles atklāja Latvijas labākā tenisiste Aļona Ostapenko.

Kā stāsta Aļona, tad pēc spēles ļoti ilgs laiks ticis pavadīts dopinga pārbaudēs, gaidot rezultātus, viņa paspējusi aiziet pēcspēles ēdienreizē, kā arī uz sporta zāli, lai izstaipītos. 

Jautāta, vai viņa pēc pirmajiem setiem domāja par uzvaru, Aļona atbildēja noraidoši, atzīstot, ka spēli uztvērusi kā treniņu.

“Nedomāju par uzvaru, bet spēli spēlēju kā spēli. Viena no kļūdām varētu būt tāda, ka otrajā setā spēlēju aiz laukuma līnijas, pretēji pirmajam setam, kad visu laiku biju laukumā,” spriež Aļona.

Vaicāta, kā viņai ir ar temperamentu un par emociju paušanu laukumā, viņa atbildēja: “Pretēji ikdienas dzīvei uz laukuma esmu ļoti temperamentīga.”

Vaicāta par laiku pēc olimpiādes, viņa atzina, ka laika atpūtai būs maz, jo jāgatavojas trim turnīriem. No Rio uz ASV viņa lidos jau pēc dažām dienām, tomēr viņa vēl vēlas redzēt kādu mūsu olimpiešu startu.

Aļonai šīs bija pirmās olimpiskās spēles, un viņa izteica cerību, ka šīs nebūs viņas pēdējās spēles.

Pēc meitas spēles Aļonas mamma Jeļena nav bijusi dusmīga, taču izjutusi žēlumu par zaudējumu.

“Protams, ka ir žēl, ka olimpiskās spēles beidzās tik ātri, ja tas būtu vēlāk, tad būtu bijis citādāk,” pēc spēles pauda Jeļena.

Gan mātei, gan meitai ļoti patīk olimpiskās spēles, jo tajās visi ir kopā, abas izbaudīja atklāšanas ceremoniju, arī kopējo atmosfēru, kas valda gan Olimpiskajā ciematā, gan pašā Rio. 

Jau ziņojām, ka Ostapenko olimpiskajā debijā zaudēja trīs setu mačā.

 

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Teniss
Sports
Jaunākie
Interesanti