Ostapenko zaudējums liedz vietu Indianvelsas tenisa turnīra astotdaļfinālā

Latvijas tenisa pirmā rakete Aļona Ostapenko svētdien Kalifornijā divos setos ar 3-6, 3-6 zaudēja horvātietei Petrai Martičai un nesasniedza Indianvelsas turnīra astotdaļfinālu, liecina organizatoru informācija. Pirmdien trešās kārtas spēli aizvadīs Anastasija Sevastova.

Ostapenko Kalifornijā bija izlikta ar sesto numuru, tomēr uzvarēja tikai vienā spēlē. Spēlē pret 27 gadus veco Martiču, kura tobrīd ieņēma 51.vietu Sieviešu tenisa asociācijas (WTA) rangā, Latvijas tenisiste pieļāva sešas dubultkļūdas servē un cieta neveiksmi 80 minūtes ilgušajā trešās kārtas mačā.

Pirmajā kārtā Ostapenko trīs setos pārspēja šveicieti Belindu Benčiču (WTA 68.), nodrošinot 65 punktus pasaules rangā. Atkarībā no konkurentu rezultātiem Aļonai, iespējams, ar to pietiks, lai pasaules rangā pakāptos uz 5.vietu.

Savukārt Sevastovas (WTA 20.) pretiniece trešajā kārtā būs turnīra 12. rakete Vācijas tenisiste Jūlija Gērgesa. Spēle risināsies naktī uz otrdienu pēc Latvijas laika.

Abas Latvijas tenisistes kā izliktās spēlētājas pirmajā kārtā bija brīvas.

Jau vēstīts, ka dubultspēlēs Ostapenko un Sevastova pirmajā kārtā zaudēja Čaņai Haočinai un Čaņai Latišai - Taivānas duetam, kas izlikts ar otro numuru.

KONTEKSTS:

Kalifornijā, ASV, risinās turnīrs ar teju astoņu miljonu dolāru balvu fondu, kas cietā seguma laukumos beigsies 18.martā.