Ostapenko un Sevastova pirmoreiz apvienosies Latvijas komandā Federācijas kausā

Abas spēcīgākās Latvijas tenisistes - Aļona Ostapenko un Anastasija Sevastova - startēs valsts izlasē februārī paredzētajā Federācijas kausa turnīrā, otrdien informēja Latvijas Tenisa savienība (LTS). Pirmo reizi Latvijas komandā būs divas spēlētājas, kas pasaules rangā ir pirmajā divdesmitniekā. 

Latvijas tenisistes Federācijas kausa izcīņā 2018.gadā startēs Eiropas/Āfrikas zonas pirmajā grupā, un spēcīgais komandas sastāvs stiprina izredzes tikt līmeni augstāk uz Pasaules otro grupu. Eiropas/Āfrikas zonas pirmās grupas turnīrs risināsies Tallinā no 7.līdz 10.februārim, 14 valstu komandām cīnoties par divām ceļazīmēm uz augstāku līmeni. 

Kopā ar Ostapenko un Sevastovu Latvijas komandā būs Diāna Marcinkēviča un Daniela Vismane. 

LTS prezidents Juris Savickis pastāstīja, ka pārrunās ar Ostapenko un Sevastovu tika panākta vienošanās par abu tenisistu iekļaušanos izlases sastāvā dalībai Federācijas kausa turnīrā. "Abu tenisistu dalība turnīrā ierindo Latviju starp favorītu valstīm cīņā par uzvaru, paverot Latvijai iespēju "Fed Cup" turnīru atvest arī uz Rīgu," LTS citēja Savicki.

Šogad Federācijas kausa izcīņā Eiropas/Āfrikas zonas pirmajā grupā Latviju pārstāvēja Ostapenko, Marcinkēviča un Vismane. Savukārt Sevastova Federācijas kausā nav spēlējusi kopš 2010.gada.

Divdesmitgadīgā Ostapenko Sieviešu tenisa asociācijas (WTA) rangā šonedēļ ieņem 7.vietu, bet 27 gadus vecā Sevastova ir 16.pozīcijā. Ostapenko šovasar sensacionāli triumfēja Francijas atklātajā čempionātā, un "Grand Slam" sacensību līmenī veiksmīgi spēlēja arī Sevastova, kura iekļuva "US Open" ceturtdaļfinālā.

Federācijas kauss ir vērienīgākais nacionālo komandu turnīrs, kas notiek kopš 1963. gada. 

0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālajiem profiliem
Teniss
Sports
Jaunākie
Populārākie
Interesanti