Ostapenko pārvar pirmo kārtu Sanktpēterburgas tenisa turnīrā

Latvijas sieviešu tenisa līdere Aļona Ostapenko pirmdien Sanktpēterburgā bez sarežģījumiem uzvarēja pirmajā spēlē Sieviešu tenisa asociācijas (WTA) turnīrā un pretendēs uz iekļūšanu ceturtdaļfinālā, liecina rīkotāju informācija.

Ostapenko divos setos ar 6-2, 6-2 uzveica spānieti Paulu Badosu, uzvaru nodrošinot tikai 55 minūtes ilgušā spēlē. Turnīrā ar sesto numuru izliktās Aļonas nākamā pretiniece noskaidrosies baltkrievietes Vera Lapko spēlē pret kvalifikāciju pārvarējušo rumānieti Žaklīnu Kristianu.

WTA rangā Aļona pirmdien zaudēja divas pozīcijas un ieņem 53. vietu, savukārt Badosa noslēdz septīto desmitu.

Ostapenko pārī ar krievieti Valēriju Savinihu startēs arī dubultspēļu turnīrā.

Latvijas otrā rakete Anastasija Sevastova nolēma Sanktpēterburgā nespēlēt, un marta vidus viņas sacensību kalendārā ir brīvs. WTA rangā Sevastova pirmdien atkāpās vienu pozīciju uz 56.vietu.

Sanktpēterburgā turnīrs cietā seguma laukumos ilgs līdz svētdienai, 21. martam, tenisistēm cīnoties par 565 000 dolāru balvu fondu. Uzvarētāja nopelnīs 470 reitinga punktu.

WTA turnīrs Sanktpēterburgā pirmoreiz notika 1991. gadā, kad triumfēja Latvijas tenisiste Larisa Savčenko-Neilande, izcīnot karjerā pirmo titulu vienspēlēs.