Ostapenko pārliecinoši zaudē Francijas atklātajā čempionātā pirmajā kārtā jauktajās dubultspēlēs

Latvijas tenisiste Aļona Ostapenko ceturtdien cieta zaudējumu Francijas atklātā čempionātā jaukto dubultspēļu turnīra pirmajā kārtā.

Ostapenko duetā ar baltkrievu Maksu Mirniju 50 minūšu laikā ar rezultātu 1-6, 1-6 zaudēja slovēnietei Andrejai Klepačai un nīderlandietim Žanam Žuljēnam Rožī.

Pašlaik 40 gadus vecaja Mirnijam ir četri "Grand Slam" jaukto dubultspēļu turnīru titulu, no kuriem divi pirmie izcīnīti pirms 20 gadiem. Tāpat viņš ir 2012.gada Londonas olimpisko spēļu čempions jauktajās dubultspēlēs.

Savukārt 36 gadus vecajam Rožī ir viens "Grand Slam" jaukto dubultspēļu turnīru tituls, kas izcīnīts pirms četriem gadiem turpat Francijas atklātajā čempionātā. Tikmēr viņa pāriniece Klepača divreiz spēlējusi "Grand Slam" turnīru jaukto dubultspēļu ceturtdaļfinālā.

Jau vēstīts, ka vienspēlēs pērnā gada čempione Ostapenko izstājās pēc neveiksmes pirmajā spēlē un pirmo kārtu nepārvarēja arī sieviešu dubultspēlēs, kur startēja pārī ar krievieti Jeļenu Vesņinu.

Vistālāk no Latvijas tenisistiem Parīzē tika Ernests Gulbis, kurš pēc trim uzvarām kvalifikācijā pamatturnīra otrajā kārtā trešdien piekāpās Itālijas tenisistam Mateo Beretīni.

"Grand Slam" turnīrs ar 39 miljonu eiro balvu fondu "Roland Garros" tenisa stadionā Parīzē beigsies 10.jūnijā. 

0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Teniss
Sports
Jaunākie
Interesanti