Ostapenko nominē gada labākās un visvairāk progresējušās tenisistes balvai

Sieviešu Tenisa asociācija (WTA) nominēja Aļonu Ostapenko gada labākās spēlētājas balvai, kā arī Latvijas tenisa līdere pretendēs uz sezonā vislielāko progresu sasniegušās spēlētājas titulu, informēja WTA. Uz gada labākās spēlētājas lauriem kandidē sešas tenisistes, bet visvairāk progresējušo spēlētāju izraudzīsies no piecām pretendentēm.

Balvu ieguvējas WTA plāno nosaukt sezonas finālturnīrā oktobrī Singapūrā, kur astoņu dalībnieču vidū vienspēlēs būs arī Ostapenko, kura šogad trimfēja Francijas atklātajā čempionātā, gūstot vienu no lielākajiem panākumiem Latvijas sporta vēsturē.

Uz gada labākās spēlētājas titulu pretendē arī šīgada Vimbldonas čempione spāniete Garbinje Mugurusa un pašreizējā WTA ranga līdere Rumānijas tenisiste Simona Halepa, kā arī sezonas rekordu ar uzvarām piecos WTA turnīros sasniegusī Ukrainas spēlētāja Elina Svitoļina, ranga virsotnē pabijusī čehiete Karolīna Plīškova un divos "Grand Slam" finālos spēlējusī ASV tenisiste Venusa Viljamsa.

WTA gada balvas pasniegs arī labākajam dubultspēļu pārim, labākajai jaunpienācējai un tenisistei, kas visveiksmīgāk atgriezusies sacensībās pēc pauzes. Par balvu ieguvējām tenisa mediju pārstāvji varēs balsot līdz 16.oktobrim.

Uz sezonā vislielāko progresu sasniegušās spēlētājas balvu var pretendēt ranga pirmā simta tenisistes. Šajā nominācijā Ostapenko un Svitoļinas sāncenses ir francūzietes Karolīna Garsija un Kristina Mladenoviča, kā arī ASV tenisiste Koko Vandevege.

Ostapenko 2017.gadu sāka 44.vietā pasaules rangā, bet šonedēļ sasniedza jau septīto pozīciju, cieši pietuvojoties pirmajam pieciniekam. Latvijas spēcīgākā spēlētāja vienspēlēs šogad uzvarēja arī Seulas turnīrā, bet dubultspēlēs palika nepārspēta Sanktpēterburgā un Štutgartē.

0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālajiem profiliem
Teniss
Sports
Jaunākie
Populārākie
Interesanti