Ostapenko neizdodas pārvarēt Čārlstonas turnīra astotdaļfinālu

Latvijas sieviešu tenisa otrā rakete Aļona Ostapenko ceturtdien Čārlstonas turnīra trešajā kārtā jeb astotdaļfinālā ar 5-7 un 2-6 piekāpās spēcīgajai ASV tenisistei Medisonai Kīzai, liecina organizatoru informācija. Līdz ar to latvietei turnīrs ir noslēdzies, jo ceturtdien viņa piedzīvoja zaudējumu arī dubultspēļu pirmajā kārtā.

Spēli teicami iesāka Ostapenko, uzreiz laužot amerikānietes servi. Pārsvaru latviete noturēja līdz par rezultātam 3-1, kad četrus geimus pēc kārtas uzvarēja mājiniece. Ostapenko izdevās atgūties un izlīdzināt rezultātu, tomēr pēdējā geimā viņa nespēja uzvarēt nevienā izspēlē pie savas serves.

Otrā seta atslēgas geims bija sestais, kad ar trešo piegājienu Kīza tomēr realizēja breiku. Turpinājumā viņa uzvarēja vēl divos geimos, pieveicot Latvijas tenisisti.

Mača uzvarētājā ceturtdaļfinālā spēkosies ar Sloeinu Stīvensu, kas ieņem astoto vietu pasaules rangā.

Abām tenisistēm šī bija otrā savstarpējā spēlē. Arī pirmajā mačā pārākā bija amerikāniete Kīza.

Pašlaik Ostapenko pasaules rangā ieņem 31. pozīciju. Viņas pretiniece Kīza šajā rangā ir 18. labākā.

Turnīra otrajā kārtā Ostapenko vien trešā seta teibreikā prata pārspēt amerikānieti Šelbiju Rodžersu. Jāatzīmē, ka starp latvietes otrās un trešās kārtas mačiem bija vien nedaudz vairāk nekā 24 stundas, kurās viņa aizvadīja dubultspēļu turnīra pirmās kārtas maču.

Par trešās kārtas sasniegšanu Ostapenko ieguva 55 ranga punktus.

Šajā turnīrā Ostapenko pirmo reizi šosezon spēja uzvarēt divos mačos pēc kārtas.

Jau ziņots, ka turnīra otro kārtu nepārvarēja Latvijas pirmā rakete Anastasija Sevastova.

Čārlstonas tenisa turnīrs tiek spēlēts uz māla seguma kortiem.