Ostapenko kļūst par Serenas Viljamsas atgriešanās mača pretinieci

Latvijas labākā tenisiste Aļona Ostapenko nākamnedēļ Abū Dabī aizvadīs paraugturnīra maču pret slaveno amerikāņu sportisti Serēnu Viljamsu, kurai tā būs atgriešanās cīņa.

Abu spēlētāju duelis Abū Dabī notiks 30.decembrī.

36 gadus vecā Viljamsa pēc bērna piedzimšanas grasās atgriezties tenisā un piedalīties Abū Dabī gaidāmajā paraugturnīrā. Viņa maču aizvadīs tieši nākamās nedēļas ceturtdienā, bet iepriekš nebija zināma amerikānietes pretiniece. Bija skaidrs vien tas, ka tā būs kāda "Grand Slam" turnīrā uzvarējusi tenisiste.

Savukārt svētdien turnīra rīkotāji pavēstīja, ka Viljamsa spēkosies pret Ostapenko, kura šogad negaidīti triumfēja Francijas atklātajā čempionātā.

Vēl tikai svētdien Ostapenko noslēdza dalību Taizemes paraugturnīrā "Intercontinental World Tennis Thailand Championship", kur pēc zaudējumiem čehietei Karolīnai Plīškovai un Johannai Kontai no Lielbritānijas ieņēma trešo vietu.

Viljamsa nav spēlējusi jau gandrīz gadu, jo pēc uzvaras Austrālijas atklātajā čempionātā viņa paziņoja, ka ir stāvoklī. Septembra pirmajā dienā viņai piedzima meita, bet pati tenisiste nenoliedza, ka nākamā gada janvārī varētu atgriezties kortā.

Kā savu atgriešanās turnīru Viljamsa iepriekš bija nosaukusi Austrālijas atklāto čempionātu, kas sāksies 15.janvārī.

Viljamsa karjeras laikā izcīnījusi 23 "Grand Slam" titulus, bet pasaules rangā viņa pašlaik atkritusi uz 22.vietu.

Abū Dabī notiekošais "Mubadala World Tennis Championship" kā tradicionāls pirmssezonas sagatavošanās turnīrs pasaules tūŗes tenisistiem kalpo jau kopš 2009.gada.

Ostapenko pirmais turnīrs jaunajā sezonā būs Ķīnā, kur jau nākamā gada pirmajā dienā sāksies Šeņdžeņas WTA turnīrs. Sezonai viņa gatavojas jau mēnesi, tomēr vienīgi Taizemē viņai bija pirmie treniņi ārā. Ja daudzas tenisistes visu sagatavošanās posmu pavada vietās, kur ir silts, Ostapenko gatavojās dzimtenē, paužot, ka Rīga ir viena no skaistākajām pilsētām pasaulē.

Ostapenko jūnijā triumfēja Francijas atklātajā čempionātā, sasniedzot vienu no lielākajiem panākumiem Latvijas sporta vēsturē. Viņa kļuva par pirmo Latvijas tenisisti ranga pirmajā desmitniekā un piedalījās WTA sezonas noslēguma turnīrā. Ostapenko bez triumfa "French Open" izcīnīja uzvaru arī Seulas WTA "International" turnīrā.

0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālajiem profiliem
Teniss
Sports
Jaunākie
Populārākie
Interesanti