Ostapenko Francijas atklāto tenisa čempionātu sāks pret itālieti Brondzeti

Latvijas vienīgā tenisiste Francijas atklātajā čempionātā Aļona Ostapenko pirmajā kārtā tiksies ar itālieti Lučiju Brondzeti, ceturtdien kļuva zināms sezonas otrā "Grand Slam" turnīra izlozē.

Pēc vietas Sieviešu tenisa asociācijas (WTA) rangā Ostapenko turnīrā ir izlikta ar 13. numuru, tādēļ pirmajā kārtā viņu nevarēja ielozēt pret kādu no galvenajām favorītēm. WTA reitingā 24 gadus vecā Ostapenko ieņem 13. vietu, savukārt Brondzeti ierindota 70 pozīcijas zemāk. Abas tenisistes iepriekš nav tikušās.

Francijas atklātajā čempionātā Ostapenko 2017.gadā palika nepārspēta un izcīnīja pagaidām vienīgo titulu "Grand Slam"  turnīros, bet pārējās septiņas reizes viņas panākumi "Roland Garros" māla laukumos bija krietni pieticīgāki. Aļona 2020.gadā sasniedza trešo kārtu, taču citas reizes izstājās pēc zaudējuma pirmajā spēlē.

Turnīrs ar 43,6 miljonu eiro balvu fondu sākās kvalifikācijā 16. maijā un ilgs līdz 5. jūnijam.