Ostapenko dramatiskā cīņā iekļūst Vimbldonas jaukto dubultspēļu pusfinālā

Latvijas tenisiste Aļona Ostapenko pārī ar zviedru Robertu Lindstedu ceturtdien Vimbldonas čempionāta jaukto dubultspēļu turnīra ceturtdafinālā spraigā cīņā ar 6-7 (6:8), 6-3, 7-5 uzvarēja horvāta Franko Škugora un rumānietes Ralukas Olaru duetu, liecina organizatoru informācija.

Jau vēstīts, ka Ostapenko un Lindsteds pirmajā kārtā uzveica mājinieka Džeja Klārka un turnīra lielākās sensācijas 15 gadus vecās amerikānietes Korijas Gaufas duetu, bet nākamajā spēlē atstāja zaudētājos argentīnieti Andresu Molteni un Japānas tenisisti Makoto Ninomiju.

Spēlē par vietu ceturtdaļfinālā Ostapenko un Lindsteds trīs setos ar 2-6, 7-5, 6-4 pieveica Austrālijas spēlētāja Džona Pīrsa un ķīnietes Šuai Džanas duetu, kas bija izlikts ar ceturto numuru.

Sezonas trešajā "Grand Slam" turnīrā Ostapenko pirmajā kārtā zaudēja gan vienspēlēs, gan sieviešu dubultspēlēs duetā ar krievieti Veroniku Kudermetovu. Dubultspēlēs nepiedalās Latvijas tenisa līdere Anastasija Sevastova, kura vienspēlēs izstājās otrajā kārtā.

Vimbldonas čempionāts ilgs līdz 14.jūlijam.