Mārtiņš Podžus sasniedz Pērnavas «Futures» turnīra pusfinālu un ar brāli iekļūst dubultspēļu finālā

Latvijas trešā rakete vīriešu tenisā Mārtiņš Podžus ceturtdien sasniedza Pērnavas "Futures" sērijas turnīra vienspēļu pusfinālu, bet vēlāk kopā ar dvīņubrāli Jāni iekļuva dubultspēļu sacensību finālā.

Planētas 520. rakete M.Podžus, kurš šajā turnīrā izlikts ar trešo numuru, ceturtdaļfinālā ar 6-2, 6-0 sagrāva iepriekš kvalifikāciju pārvarējušo baltkrievu Aļaksandru Ļaoņenku, kurš rangā ir 1893. vietā.

Par pusfināla sasniegšanu latvietis ieguvis sešus ATP ranga punktus.

Aģentūra LETA jau informēja, ka latvietis pirmās kārtas spēlē ar rezultātu 6-1, 6-4 apspēlēja Šveices tenisistu Rikardo Maigu, kurš reitingā ir 895. pozīcijā, bet otrajā mačā ar 6-2, 6-1 pārspēja ukraini Maksimu Maštakovu, kurš ir ranga 1050. numurs.

Vēlāk Mārtiņš Podžus kopā ar savu dvīņubrāli Jāni šī turnīra dubultspēļu sacensību pusfinālā ar rezultātu 6-3, 7-6 (7:4) pārspēja sacensību otro numuru baltkrievu Sergeju Betavu un Jevgēņiju Tjurņevu no Krievijas.

Par fināla sasniegšanu brāļi ir nopelnījuši pa desmit ATP dubultspēļu ranga punktiem.

Kā vēstīts, pirmajā kārtā Podži ar 6-1, 6-2 nepilnas stundas laikā sagrāva baltkrievus Ļaoņenku un Maštakovu, bet pēc tam ar 6-4, 2-6, 10:2 apspēlēja šveicieti Maigu un itāli Džordžio Riku.

Iepriekš vienspēļu pirmo kārtu Pērnavā nepārvarēja Mārtiņš Rocēns, bet kvalifikācijā apstājās Daniels Morozovs.

Tikmēr Roberts Grīnvalds ASV notiekošajās Naisvillas "Futures" sacensībās neizies kortā dubultspēļu otrās kārtas mačā, tādējādi viņam un Lielbritānijas tenisistam Džailsam Hasijam pāru mači ir noslēgušies.

Kā vēstīts, pirmajā kārtā viņi ar 7-5, 4-6, 10:5 apspēlēja ASV un Jamaikas duetu Patriku Dacjeku un Rovlandu Filipsu.

Grīnvalds Naisvillā piedalījās arī vienspēlēs, kur ATP ranga 1342. numurs pirmajā kārtā ar 4-6, 2-6 piekāpās Meksikas pārstāvim Huanam Alehandro Ernandesam Serrano, kurš ir pasaules ranga 1330. numurs.

0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Teniss
Sports
Jaunākie
Interesanti