Marejs cieš sakāvi «US Open» ceturtdaļfinālā

"US Open" uzvarētāja titulu neizdosies aizstāvēt britam Endijam Marejam, kurš ceturtdien Ņujorkā ceturtdaļfinālā zaudēja Šveices tenisistam Stanislasam Vavrinkam, informēja rīkotāji. Savukārt pasaules ranga līderis Serbijas tenisists Novaks Džokovičs pēdējais nodrošināja dalību pusfinālā.

Ar trešo numuru izliktais Marejs Vavrinkam piekāpās trijos setos ar 4-6, 3-6, 2-6. Marejs Ņujorkā uzvarēja pirms gada un triumfēja iepriekšējā "Grand Slam" turnīrā Vimbldonā, taču Vavrinkam ātri zaudēja, ļaujot pretiniekam pirmo reizi karjerā tikt augstākā līmeņa turnīra pusfinālā.

Džokovičs ceturtdaļfinālā ar 6-3, 6-2, 3-6, 6-0 uzveica krievu Mihailu Južniju un septīto gadu pēc kārtas ASV atklātajā čempionātā spēlēs pusfinālā. Džokoviča pretinieks cīņā par tikšanu finālā būs Vavrinka, savukārt otrā pusfinālā spēkiem mērosies spānis Rafaels Nadals un Francijas tenisists Rišārs Gaskē.

Sieviešu pusfinālos ar pirmo numuru izliktā mājiniece Serena Viljamsa piektdien tiksies ar Ķīnas tenisisti Li Na, savukārt turnīra otrā rakete Baltkrievijas spēlētāja Viktorija Azarenka mērosies spēkiem ar itālieti Flāviju Penetu.

Amerikāņiem brāļiem Bobam un Maikam Braieniem neizdevās kļūt par otro duetu vīriešu dubultspēlēs, kas sezonā uzvarējis visos "Grand Slam" turnīros. Braieni ceturtdien pusfinālā ar 6-3, 3-6, 4-6 zaudēja Indijas tenisista Leandera Paesa un čeha Radeka Štepāneka duetam. Vienīgie četros "Grand Slam" turnīros vienā sezonā ir uzvarējuši austrālieši Kens Makgregors un Frenks Sedžmens 1951.gadā.