Marcinkēviča neizmanto četras setbumbas un zaudē pirmā simta tenisistei Gavrilovai

Latvijas tenisiste Diāna Marcinkēviča trešdien sagādāja lielas grūtības pasaules ranga pirmā simta tenisistei Darjai Gavrilovai, kas pārstāv Austrāliju. Taču latviete ar 5-7 un 5-7 piedzīvoja zaudējumu Strasbūras turnīra pirmajā kārtā, liecina organizatoru informāciju.

Latvijas tenisiste mača gaitā neizmantoja četras setbumbas.

Turnīrā Marcinkēviča guva 13 ranga punktus.

Pirmajā setā Austrālijas tenisiste izvirzījās vadībā ar breiku, taču Marcinkēviča rezultātu izlīdzināja (5-5). Tupinājumā Gavrilova uzvarēja divus geimus pēc kārtas.

Teju visu otro setu vadībā atradās Marcinkēviča, kas uzreiz panāca 3-0. Abas tenisistes vairākkārt lauza pretinieces servi, līdz rezultātam 5-3. Latvijas tenisiste neizmantoja divas setbumbas pie savas serves. Turpinājumā viņa neizmantoja vēl divas iespējas uzvarēt setu pie austrālietes serves. Arī nākamajos divos geimos uzvaru guva spēcīgā Gavrilova, triumfējot visā mačā.

Marcinkēviča pasaules rangā ieņem 269. vietu, bet Gavrilova ir 63. pozīcijā. Šī abām tenisistēm bija pirmā savstarpējā spēle.

Šis Marcinkēvičai bija tikai otrais WTA pamatturnīru mačs viņas karjerā.